Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 10 Kasım 2019

MHP, Türk Sağlık Sen Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Sağlık Sen üyeleriyle bir araya geldi.
MHP, Türk Sağlık Sen Üyeleriyle Bir Araya Geldi
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan Türk Sağlık Sen üyeleri, MHP’nin düzenlediği kahvaltılı programda ilçe başkanı Yusuf Özel ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Sağlıktan sorumlu MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan’ın organizasyonunda gerçekleşen programda sağlık personellerinin sorunları ve talepleri konuşuldu.

Programa katılan Türk Sağlık Sen üyelerine teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, sağlık personellerinin zor şartlar altında görev yaptıklarını belirterek, partisinin her zaman sağlık personelinin yanında olduğunu söyledi.

MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan ise, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli personelleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz MHP teşkilatı olarak Türk Sağlık Sen’in ve görev yapan sağlık personellerinin yanında olduğumuzu daha net bir şekilde beyan etmek için buradayız” dedi.

İlginizi çekebilir

Boğazı kesilerek katledildi

Boğazı kesilerek katledildi

Tasarım | Enba