Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 19 Nisan 2015

MHP İrtibat Bürosu açtı

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı, Yayla Mahallesi’nde ‘Seçim İrtibat Bürosu’ açtı. MHP açılışı yapılan Seçim İrtibat Bürosu’na Ülkücü Hareketin ilk şehidi Ruhi Kılıçkıran’ın adı verildi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı 2. Seçim bürosunu Yayla Mahallesi’nde açtı. Ülkücü Hareketin ilk şehidi Ruhi Kılıçkıran’ın adının verildiği Yayla mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışına katılım da yoğundu.

 

Yayla Mahallesi Ruhi Kılıçkıran Seçim İrtibat Bürosu açılışına; MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Sultangazi Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Koçkesen, Cebeci Ülkü Ocakları Başkanı Adem Yıldız, Milletvekili adayları Av. Başbuğ Pınarbaşı, Mehmet Aslan, Özcan Pehlivanoğlu, Alaaddin Uludağ ve Nurhan Toğuç’un yanı sıra çok sayıda mahalle sakini ve partili katıldı.

 

Açılış programında konuşan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “En fazla oyu alabilmek için mahallelerimizde, sokaklarımızda çalışmaya devam edeceğiz. Buradaki tablo bizleri ümitlendirmektedir. Sultangazililer bize sahip çıkmıştır. 7 Haziran’da MHP iktidara gelecektir” diye konuştu.

MHP_Sultangazi_Yayla Mahallesi_irtibat_burosu_acilisi1

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye’nin çimentosu olduğuna vurgu yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan ise, “4 Bakanı hırsızlıktan alaşağı edilmiş, bu bakanların yaptığı hırsızlığın da en uca kadar çıktığı bir Türkiye ile karşı karşıyayız. Bunlar çocuklarıyla, aileleriyle hırsızlık yaptılar. Fakiri fukarayı bıraktılar. Bunlar zenginlendiler. Çaldılar, çırptılar, hırsızlık yaptılar. Bu seçim hırsızların hırsızlıklarını devam ettirmesi? Ettirmemesi mi seçimi? Bu seçim 21 Mart’ta bu milletin merhametine, kardeşliğine, askerine, jandarmasına, polisine kurşun sıkan eşkıya başı devlete ortak olsun mu? Olmasın mı? Seçimi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi iktidara geldiğinde hırsızlar çaldıklarını Emniyet Müdürlüğü kapısının önüne bırakıp, itiraf yasasından istifade edecekler. Bölücüler de ‘eşkıya başı karışık bir şey. Bizi kandırdı. Allah bizi sizden ayırmasın’ deyip, diz çökecekler. “ diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba