Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Temmuz 2017

MHP Yönetimi, polislerle yemekte bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Yusuf Özel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Temmuz'un yıl dönümüne sayılı günler kala Sultangazi Kalekolun da görevli emniyet mensuplarını ziyaret etti.

Terör örgütü FETÖ’nün TBMM’yi bombalamaya kadar götürdüğü hain darbe girişiminin yıldönümüne sayılı günler kala MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve Yönetim Kurulu üyeleri Sultangazi Kalekolu’nda görevli emniyet mensupları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

15 Temmuz Darbe girişimi sırasında 62’si polis, 5’i asker, 173’ü de sivil 240 kişi şehit oldu. MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve ekibinin kalekol’da görevli emniyet mensuplarının onuruna verdiği akşam yemeği öncesi tüm şehitlerimiz için dua edildi.
98f93739-f628-42ae-af3c-bf905ddc54a4
Emniyet mensuplarına başsağlığı dileklerini yeniden ileten MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel,“Bir avuç hain tarafından darbe yapmaya çalıştılar, ancak milletimiz destan yazarak devletinin ve ülkesinin yanında olduğunu gösterdi. O hain gecede 240 şehit verdik. Bunlardan 62’si polis idi. 15 Temmuz’un yıldönümüne günler kala MHP İlçe Teşkilatı olarak hem polislerimize moral vermek, hem de ülkücü camianın geçmişte olduğu gibi her zaman polis teşkilatının yanında olduğunu göstermek amacıyla kalekol’da görevli kahramanlarımızla bir araya geldik. Terörle mücadele ve 15 Temmuz başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de depo yangını

Sultangazi’de depo yangını

Tasarım | Enba