Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 11 Nisan 2019

MHP’den Polis Teşkilatına Ziyaret

MHP’den Polis Teşkilatına Ziyaret
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Yusuf Özel, Meclis Üyesi Yaşar Koçyiğit ve ilçe yönetim kurulu üyeleri İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sunay Ballıkaya’yı makamında ziyaret etti. MHP heyeti, Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174. Yıldönümü nedeniyle tüm polis teşkilat çalışanlarının haftasını kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Yusuf Özel, Meclis Üyesi Yaşar Koçyiğit ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası vesilesiyle ilçedeki emniyet teşkilatına ziyaretlerde bulundu. İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sunay Ballıkaya’yı ziyaret eden MHP heyeti, Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yılını kutladı.

Emniyet teşkilatının ilçenin güvenliğini sağlanmasındaki başarılarından dolayı kutlayan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “Emniyet teşkilatımız ilçedeki asayişin sağlanmasında her zaman etkin konumda yer almıştır. Toplumdaki barış ve huzurun korunmasında üzerinize düşen görevleri yerine getirmekteki üstün başarılarınızdan dolayı hepinizi kutluyoruz. Bu kutsal görevde sizlerin her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Yusuf Özel, Meclis Üyesi Yaşar Koçyiğit ve ilçe yönetim kurulu üyeleri daha sonra ilçedeki karakolları gezerek teşkilat üyelerinin Polis Haftası’nı kutladı.

Tasarım | Enba