Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 8 Haziran 2018

MHP’den Sahur Programı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanı Birol Gür, “Cumhur İttifakının milletimiz ve Sultangazililer tarafından benimsediğinin tablosunu bu gece yaşıyoruz” dedi.

MHP Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın Sultangazi Belediyesi ‘Kudüs’ temalı etkinlik alanında düzenlediği sahur programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programa MHP İl Başkanı Birol Gür, İl Yönetim kurulu üyeleri, Sultangazi Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Emecenoğlu, Cebeci Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Durmuş, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri davetlileri tek tek kapıda karşıladı. Programın açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, katılımından dolayı İl Başkanı Birol Gür ve tüm davetlilere teşekkür etti. 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçimin önemine değinen Özel, “Cumhur ittifakı 24 Haziran’da sandıktan güçlü bir şekilde çıkacak. Seçim çalışmalarına start verilmesiyle birlikte Sultangazi’de sokak sokak, cadde cadde gezerek halkın nabzını yokladık ve gördük ki, halkımız milletinin ve devletinin yanında olan MHP’ye güçlü bir destek verecek” dedi.

Partisinin Sultangazi İlçe Başkanlığının düzenlediği sahur programından dolayı ilçe başkanı Yusuf Özel ve Yönetimine teşekkür eden MHP İl Başkanı Birol Gür ise, “Bu birliğin, beraberliğin, bozulmadan ilelebet yürüyeceğine inanıyorum. Dolayısıyla Cumhur İttifakı bu alandaki tablonun vücut bulmuş halidir. Bu saatte burada olmanız Cumhur İttifakının milletimiz ve Sultangazililer tarafından benimsediğinin fotoğrafıdır. Ben inanıyorum ki, sizler 24 Haziran’da Cumhur İttifakında Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı aynı zamanda MHP’yi güçlü bir şekilde TBMM’ye temsilini sağlayacaksınız. Buna inancımız tamdır.” Diye konuştu.Yorumlar

Tasarım | Enba