Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET 18 Mayıs 2015

Yozgatlılardan MHP’ye Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Ekmeleddin İhsanoğlu ve Osman Büyükkaya İstanbul Yozgatlılar Federasyonu’nu ziyaret etiler. Ziyarette MHP’ye tam destek çıktı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nin aslen Yozgatlı olan iki Milletvekili adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ve Osman Büyükkaya İstanbul Yozgatlılar Federasyonu’nu ziyaret etti. Ziyarette iki adaya Yozgatlılar büyük bir ilgi göstererek, hemşerilerine sahip çıktılar.

Osman Büyükkaya

Ekmeledin İhsanoğlu ve Osman Büyükkaya İstanbul Yozgatlılar Federasyonu’nda büyük bir ilgi ile karşılandılar. Aslen Yozgatlı olan iki aday, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde MHP’ye destek istediler. 7 Haziran Genel Seçimlerinde destek isteyen adaylara Yozgatlılar’dan tam destek geldi ve “Oyumuz MHP’ye” ifadelerini kullandılar.

Osman Büyükkaya_MHP

Ziyarette konuşan MHP Milletvekili adayı Osman Büyükkaya, “Seçim çalışmaları kapsamında birçok dernek ve sivil toplum kuruluşlarına gidiyoruz. Ama Yozgatlılar Derneğinin önemi benim çok büyüktür. Ata toprağımız olan Yozgat, bizim her zaman her yerde ve her platformda gurur kaynağımız olmuştur. Biz oralardan geldik. Hemşerilerimizi görmekten ayrıca çok mutlu oldum. Milliyetçi Hareket Partisini en üst nokta ya getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hemşerilerimizden aldığımız destek ise bizleri son derece mutlu etmiştir.” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba