Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 28 Mayıs 2018

Mikail Koç Geleneği Bozmadı

Sultangazi’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Yeni Koç Hafriyat ve İnşaat’ın her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel iftarına katılım yoğun oldu.

Sultangazi’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Yeni Koç Hafriyat ve İnşaat’ın her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel iftarına katılım yoğun oldu. Koç Grup bünyesinde faaliyet gösteren Yeni Koç Hafriyat ve İnşaat’ın iftarı 75. Yıl Mahallesi’nde bulunan Sultan Kasr-ı Düğün Sarayın da gerçekleşti. Koç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç, her yıl iftar programlarının daha yoğun bir katılımla gerçekleştirmekten dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

Hafriyat ve inşaat sektörünün öncü kuruluşlarından olan Yeni Koç Hafriyat ve İnşaat’ın geleneksel iftar yemeğinde katılım yoğun olunca ek salon açıldı. İftara Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun ve banka Müdürleri başta olmak üzere yaklaşık bin kişi katıldı. Koç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç ve kardeşleri iftara gelen konukları kapıda karşıladılar. İftar programı süresince de davetliler ile yakından ilgilenen Mikail Koç ve kardeşleri iftar sonunda da konuklarını kapıya kadar uğurladılar.

Yeni Koç Hafriyat ve İnşaat’ın iftarında konuşan Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, “Bu tür sofralar sizin gibi güzel insanlarla, kardeşlerle, dostlarla, arkadaşlarla daha da güzelleşiyor.” Diyerek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. Türkiye’nin yine büyük bir badireden geçtiğine vurgu yapan Dursun ekonomik bir darbe yapılmak istendiğine dikkat çekerek, “24 Haziran’a doğru hükümetimize yönelik bir ekonomik darbe yapılmak istenmektedir. Döviz piyasaları açık değil, serbest piyasa da her hangi bir çalışma yok ama 4.50 ile yatıyoruz, 4.90 ile kalkıyoruz. Bu ekonomik darbenin dış kaynaklı olduğunu herkes biliyor. Milletimiz de bunun bilincinde. Faiz lobisi ve şer odaklarına gereken cevabı vermek için hepinizden 24 Haziran’da destek bekliyorum” diye konuştu.

İftar’da kısa bir konuşma yapan Koç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç “Yeni Koç Hafriyat olarak bu yıl düzenlemiş olduğumuz bu iftarımıza katılımınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. Önceki yıllar olduğu gibi, bundan sonra da her yıl aynı birlikteliği farklı formatlarla devam ettireceğiz.” Dedi.

KATILIM YOĞUN OLDU

Koç Grup bünyesinde faaliyet gösteren Yeni Koç Hafriyat ve İnşaat’ın iftarına; Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, Sultangazi Kurucu Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çeştan, Banka müdürleri, Karcan Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karabayır, Eyp inşaat Tayyip ve Eyyüp Yıldız, Zirve Mühendislik Cumhur Akpınar, Sit Eminler inşaat Erdal Sit ve Yener Avşar, Avşar inşaat Güngör Avşar ve Zafer Avşar, Berk Yapı Emrah Koçak, Yusuf İnşaat Burhan Sit, Öz Duman İnşaat Adem Duman, Karaca İnşaat Halit Karaca, Aydemir İnşaat Enver Aydemir, Ozben inşaat Cevdet Ozben, Barış İnşaat Ayhan Avşar, Petek İnşaat Murat Petek, Acet İnşaat Bilal Acet, Akın İnşaat Ebubekir Akın, Konsey İnşaat Erol Avşar, Ayka Grup Muhammet Karabıyık ve Faruk Aygun, Yaşar İnşaat Kasım Karaduman, Ömeroğlu İnşaat Fatih Ömer, Aydın İnşaat Fatih Aydın, MYK İnşaat Abdullah Yazıcı, MK İnşaat Murat Kara, Öz Topçu İnşaat, Erkanlar İnşaat, Demirtaş Yıkım, Işık İnşaat Şevket Işık, Yücel İnşaat Yücel Avşar, Sancak İnşaat Engin Engin, Zengin İnşaat Engin Zengin, Engin İnşaat Yunus Engin, Velioğlu İnşaat Sinan Velioğlu, İktimur İnşaat Ramazan İktimur, Bay İnşaat Talat Bayram, Maksan Soğutma, Enes Ayakkabı, Mehmet Aydın, Koçoglu hafriyat, Emirhan hafriyat, Koç ailesinin eş dost ve yakınları ile yaklaşık bin davetli katıldı.


Yorumlar

Tasarım | Enba