Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 7 Haziran 2018

Milletvekili Adayı Mehmet Baykurt’tan Battalbey’e Ziyaret

Seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’ye gelen Ak Parti Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt, merkezi Malkoçoğlu Mahallesi’nde bulunan Batalbey Grup’u ziyaret etti.

Battalbey Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak’ı ziyaret eden Ak Parti Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt, Battalbey Çiğköfte tesislerini de gezdi. Ziyarette, Ak Parti’nin aday listesinde kendi hemşehrilerine yer verdiklerinden dolayı mutlu olduklarını belirten Battalbey Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak, av. Hacı Mehmet Baykurt’a başarılar dileğinde bulundu. 24 Haziran’da ülkenin geleceği ve istikrarı için Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden devam etmesi yönünde temennide bulunan Aybak, “Dualarımız bu yönde” şeklinde konuştu.

Seçim çalışmaları kapsamında 2. bölgede girmedik sokak, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadıklarını söyleyen Ak Parti Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt, “Girdiğimiz her sokak ve cadde de yalnız çekmiyoruz. Bunu sebebi de ilaç niyetine yediğimiz çiğköfteyi bu ülkede milletin ağzının damak tadı haline getiren Sincikli bütün çiğköftecilerimizdir.” Dedi. Yaklaşık 26 yıldır İstanbul’da yaşadığını söyleyen Baykurt, Adıyamanlılar adına kurulan bütün STK’larda yer almaya çalıştığını belirterek “En iyi Adıyamanlı işinde başarılıysa, çevresinde saygınsa En iyi Adıyamanlı odur. Çiğköfte sektöründeki dostlarımız Adıyamanımızın Türkiye’de ve dünyada fahri tanıtım elçileridir. Bundan dolayı memleketimizi marka haline getiren çiğköfte sektöründeki dostlarımı minnettarız.” Diye konuştu.


Yorumlar

Tasarım | Enba