Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 21 Haziran 2019

Milletvekili Akbaşoğlu, İSİED’i ziyaret etti

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf Derneği (İSİED) yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

23 Haziran seçim çalışmaları kapsamında İstanbul’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ile birlikte merkezi Sultangazi’de bulunan İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek Başkanı Hüseyin Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleriyle 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimleri üzerine sohbet eden Milletvekili Akbaşoğlu, sıcak misafirperverliklerinden ötürü İSİED yöneticilerine teşekkür etti. Burada İstanbul seçimlerinin öneminden söz eden Milletvekili Akbaşoğlu, AK Parti’nin iktidara geldiği günden itibaren her alanda büyük hizmetler yaptığını belirtti. Türkiye’ye istediğini yaptıramayanlar son olarak İstanbul seçimleriyle, bunu yapma gayreti içinde olduğunu ifade eden Akbaşoğlu, “Bu ve bunun gibi zihniyet içinde olanların İstanbul halkına, dünya şehri İstanbul’umuza hizmet edeceğine, proje üreteceğine, insanlarımızı mutlu edeceğine asla inanmıyoruz. Bunların ufku yok, bunlar sadece bir şeye kilitlenmişler. Bugüne kadar kimin ülkemiz ve milletimiz için hizmet edenleri unutmayacağız. Sağ duyu içinde alt yapısı, vizyonu olan, göreve geldiği andan itibaren İstanbul’u ve İstanbulluları dert edinecek, her zaman olduğu gibi gece gündüz çalışacak, hükümet desteği de arkasında olacak olan Cumhur ittifakının adayı Binali Yıldırım’ı desteklemenizi istiyoruz” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’na teşekkür eden İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf Derneği Başkanı Hüseyin Yılmaz, 23 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekerek, desteklerinin Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’dan yana olduğunu söyledi.
Yorumlar

Tasarım | Enba