Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 26 Kasım 2016

Milletvekili Arzu Erdem, Sultangazi’ye Çıkarma Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Sultangazi’ye geldi. İlk olarak partisinin Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda partililerle bir araya gelen Erdem, burada partililerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

“Milletin Vekili” Arzu Erdem Sultangazi’ye çıkarma yaptı. Parti binasında partililerle bir araya gelen Erdem, STK ziyaretlerinde de bulunarak Sultangazililerin sorunlarını yerinde dinledi.

İlk olarak partisinin Sultangazi İlçe Teşkilatını ziyaret eden MHP Milletvekili Arzu Erdem gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Partililerin gündeme ilişkin sorularını da cevaplayan Erdem’e partililer yoğun ilgi gösterdi.

arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8205

“HALK AKP’YE SANDIKTA GEREKEN DERSİ VERECEK”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 1999 rüzgarından daha büyük bir rüzgarı arkasına aldığını söyleyen MHP Milletvekili Arzu Erdem, “Biz bu rüzgarı kendi enerjimizle beraber arkamıza aldıktan sonra iktidar olmamamız hiçbir sebep yoktur. Ve biz kaybettiğimiz oyların tamamını geri alacağız. Milliyetçi Hareket Partisi iktidarının ayak seslerini görmemek, hissetmemek böyle bir zamanda mümkün değil. Ben inanıyorum ki, bir sonraki seçimde vatandaşlarımız ülkemizi bu hale getiren, çocuklarımıza umutsuz bir gelecek bırakma gayretinde olan AKP’ye sandıkta gereken dersi verecektir.” Dedi.

“ÜLKÜCÜNÜN OLDUĞU YERDE VATANA İHANET OLMAZ”

Cumhuriyet Halk Parti’nin HDP’nin arka bahçesi olduğunu artık herkesin gördüğünü söyleyen Erdem, terör örgütü FETÖ/PDY mensuplarının devletin her kademesinde kadrolaştığı sürece de değindi. Erdem, “AKP’nin FETÖ’cüleri doldurduğu makamlarda milliyetçi-ülkücü camianın temsilcileri olmuş olsaydı 15 Temmuz darbe girişimi gerçekleşemezdi. Çünkü milliyetçi-ülkücünün olduğu yerde vatana ihanet olmaz.” Diye konuştu.

arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8228

“ERDOĞAN AKP İÇİNDE DE RAHATSIZLIK YARATMIŞTIR”

MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda partililerle bir araya gelen Milletvekili Arzu Erdem partililerin ‘Başkanlık Sistemi’ ile ilgili sorularını da cevapladı. ‘Başkanlık Sistemi’nde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin duruşundan dolayı fısıltı gazetesinin ortaya attığı ‘MHP AKP’nin arka bahçesi oldu’ iftiralarına değinen Erdem, “MHP AKP’nin arka bahçesi, yedek lastiği gibi çirkin söylemlerin nerden çıktığı belli. Asla ve asla MHP bugüne kadar AKP’nin yanına bile yaklaşmamıştır. MHP millettin menfaatleri söz konusu olduğu zaman gerekirse siyasi intihar bile yapar. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın senelerden fiili başkanlık yaptığını ve halk tarafından seçilmiş bir Cumhurbaşkanı olmasına rağmen anayasayı ihlal ettiğini ifade etmiş, ülkede bir yönetimsel sorunun varlığından söz etmiştir. Liderimiz Devlet Bahçeli bu açıklamalarıyla önemli bir tespit yaptı. Bu tespiti bugüne kadar ne CHP, nede AKP yaptı. İnanın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugüne kadar fiili başkanlık yapması bizi rahatsız ettiği kadar, AKP’nin de kendi içinde bir rahatsızlığa neden olmuştur. Biliniz ki liderimiz bir Allah’ın kuluna rüzgar değmesin diye mücadele ediyor. Ve bu çabayı gösterirken milli menfaatlerimiz ve milletimizin menfaatleri hangisi ise bunları gözetmek şartıyla, bunları korumak şartıyla, asla ve asla ilkelerimizden de taviz vermeden teminat altına almak üzere hareket edecektir.” İfadelerini kullandı.

“AKP MHP’NİN ÇİZGİSİNE GELDİ”

Erdem bir partilinin “FETÖ’ya mensup memurlar görevden alınıyor. FETÖ’ya mensup işadamları mal varlıklarına al konulurken, dernek ve vakıflar kapatılırken aynısı PKK mensupları için neden yapılmıyor” sorusuna ise “Sadece PKK’lı değil, PKK’ya yardım yataklık yapan, bunların büyümesine, palazlanmasına vesile olan herkes ama herkes yerin altında yatamayacaktır. AKP’de buna dahil. Çünkü onlar bunların palazlanmasına müsaade etti. Tek direnç gösteren yine MHP idi.” Dedi.

MHP Milletvekili Arzu Erdem bu açıklamalarının devamında ise zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Erdem, AKP’nin MHP’nin çizginse geldiğini belirterek ‘Milliyetçiliği ayaklar altına alacağız’ diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün milliyetçi söylemlerde bulunduğunu söyledi.

Sultangazi’ye çıkarma yapan MHP Milletvekili Arzu Erdem, ilçe teşkilatındaki programdan sonra Sultangazispor Kaptanı Kemal Emre Bozoğlu’nun İsmetpaşa Mahallesi’nde açılışı yapılan işyerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Erdem daha sonra Sultangazi Suriye Türkmenleri Derneği, Sultangazispor Taraftarlar Derneği ve Merkez Habibler Mahallesi Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.

Erdem son olarak zehir saçan Taş Ocakları’nda incelemelerde bulundu.

cats

arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8202 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8204 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8232 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8238 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8240 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8243 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8244 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8247 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8248 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8251 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8254 arzu-erdem-sultangazi-ziyaret_DSC8257

Yorumlar

Tasarım | Enba