Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 9 Mayıs 2015

“Milli İttifak” Sultangazi’de seçim bürosu açmaya devam ediyor

Geçtiğimiz hafta 1 günde 5 seçim irtibat bürosunun açılışını yapan Saadet Partisi, bugün de 5 açılış birden yaptı.

 

Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisi’nin birleşmesinden oluşan Milli İttifak, 7 Haziran’da gerçekleşecek olan genel seçimler öncesi İsmetpaşa, Sultançiftliği, Cebeci, Habibler ve Esentepe Mahallelerinde seçim bürosu açtı. Milli İttifak’ın seçim büroları açılışına Milletvekili adayı Aytekin Kurt ve Tevfik Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

IMG_1262

5 Mahallede yapılan açılışlar Mehteran takımıyla yapıldı.

 

Seçim irtibat bürosu açılışında konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar 7 Haziran’da yapılacak seçimlere değinerek, “Önümüzde çok önemli bir seçim var. Ve 8 Haziran sabahı inşallah Büyük Birlik Partimiz ile birlikte Saadet Partimizin kurduğu Milli İttifak çoşkuyla meclise girecek ve hükümeti kuracaktır.

 IMG_1255

Köklü iki hareket, değerleri olan, misyonu olan, hedefi olan, sadece yaşadığımız çoğrafyanın değil bütün insanlığın saadetini hedef alan bu köklü hareket inşallah sizlerin dualarınızla, sizlerin destekleriyle iktidara yürüyor. Milli İttifak inşallah Milli İktidara dönüşecektir” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba