Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 3 Mayıs 2015

Milli İttifak’dan Toplu Açılış

Milli İttifak Sultangazi’de bir günde 5 seçim irtibat bürosu açtı. 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Büyük Birlik Partisi ile birleşerek seçime girme kararı alan Saadet Partisi Sultangazi’de Milletvekili adaylarının katılımıyla toplu açılışlar yaptı.

 

Sırasıyla; Cumhuriyet, 50. Yıl, Uğur Mumcu, Sultançiftliği ve Malkoçoğlu Mahallelerinde Seçim İrtibat Bürosu açılışlarını gerçekleştiren Milli İttifak’a halkın da ilgisi yoğundu. Milletvekili adayları Erol Urhan (SP) ve Erol Hacıgül (BBP) ile birlikte Sultangazi’de bir günde 5 seçim irtibat bürosunun açılışını yapan Saadet Partisi’nde, toplu açlışların devam edeceği bildirildi.

IMG_8181

Açılışlarda konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, “İnşallah parlemıntaya güçlü bir kadro ile girerek, Yaşanabilir bir Türkiye’yi, yeniden büyük Türkiye’yi kurmak için yola çıkıyoruz.” Dedi.

 

Saadet Partisi Milletvekili aday Erol Hacıgül (BBP) ise, “İnşallah sizlerle birlikte bu ittifaka iktidara taşımanın gayreti içerisinde olacağız.” Diye konuştu.

 

Milletvekili adayı Erol Urhan (SP) Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin ülkenin en krtik süreçlerinde her zaman biraraya geldiğini belirterek, “Sessiz yığınlar 7 Haziran’da bir sürpriz yapacak.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar

Tasarım | Enba