Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, ÜST MANŞET 21 Mayıs 2015

Milli Kapak

Ak Parti Milletvekili adayı Ahmet Hamdi Çamlı geçtiğimiz günlerde, kaza yapan Saadet Partisi-Büyük Birlik Partisi’nin kaza yapan aracı ile dalga geçen paylaşımı ile dikkat çekmişti.

 

ÖZEL HABER- Çamlı, seçim çalışmaları sırasında kaza yapan Milli İttifak’ın aracını “SP ile BBP ‘sinin sözde Milli ittifakı uçuruma yuvarlandı..!” şeklinde mesaj yazdı ve kazanın fotoğrafını paylaştı.Ahmet Hamdi Çamlı’nın seçime “Milli İttifak” diyerek giren Saadet Partisi (SP)-Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) kaza yapan seçim aracıyla dalga geçmesi sosyal medyada büyük bir tepki çekti.

 

İŞTE O PAYLAŞIM

Ahmet Hamdi Canlı-Kaza Yapan araçla dalga geçti_emin haber

 

Ak Parti’li Milletvekilinin kaza yapan seçim aracıyla ilgili bu paylaşımı büyük bir şaşkınlık yaratırken, Saadet Partili Süleyman Sezer’in seçim çalışmaları sırasında kaza yapan Ak Parti aracı ile ilgili paylaşımı takdir topladı.

 

İŞTE O PAYLAŞIM

capture-20150521-140735

 

Kaza yapan Ak Parti’nin seçim aracını fotoğrafını paylaşan Sezer, “Rabbim beterinden korusun İnşallah” yorumunu yaptı.

 

Bir tarafta kaza yapan araç ile dalga geçen Ak Partili, bir tarafta da kaza yapan araçla ilgili “Beterinden korusun” diyen Saadet Partilinin bu paylaşımları sosyal medyada günün konusu oldu. Birçok sosyal medya kullanıcı bu iki paylaşımı yan yana getirerek “Milli Kapak” başlığıyla paylaştılar.

Ahmet Hamdi Canlı-Kaza Yapan araçla dalga geçti

Yorumlar

Tasarım | Enba