Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER 6 Ağustos 2018

Mresco, Sultan’s Suites’teki örnek dairelerini tanıttı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Mresco Türkiye İstanbul Ataköy’de ki Sultan’s Suites örnek dairelerini tanıttı.

Kuveyt’in en büyük gruplarından Murabahat Gayrimenkul Çözümleri’nin Türkiye yapılanması Mresco Türkiye Sultan’s Suites ile Körfez’in ışığını Türkiye’ye taşıdı.

2008 yılından itibaren Türkiye pazarında olan Körfezin dev ismi Murabahat Gayrimenkul;  Nef Ataköy’de satın aldıkları 6 rezidans katını kısa ve uzun dönemli kiralama şeklinde “Sultan’s Suites” markası altında topladı.

MRESCO Türkiye Group CEO’su Oya Zingal; “Buradaki dairelerimizi kısa ve uzun dönemli kiralama şeklinde “Sultan’s Suites” markası adı altında işletecegiz. Gelen ilgiden çok memnunuz. Orta Doğu’da ve Türkiye’de “Sultan’s Suites” markasını duyurduk. Projelerimizle turizm sektöründe önemli yeniliklere imza atacağız.’’ dedi.

Projenin çok ses getiren özelliğinin  ‘ Kısa ve uzun dönemli kiralama ’ olduğunu vurgulayan Oya Zingal ‘Bizden daire alan yatırımcı anahtarını bize veriyor, ihtiyaçlarını karşılıyoruz, bakıyoruz ve daire sahibi adına işletiyoruz. Ev sahibi belirli zamanlarda kalabiliyor, diğer zamanlarda gelir elde ediyor. Evini al, bekçisi biz olalım’ diyor.

Anne baba ve çocuklar için fırsatlar

Sultan’s Suites projesinde  anne, baba ve çocuklar için de yenilikçi fırsatlar yaratıldığını belirten Zingal; özellikle çocuklar düşünülerek tasarlanılan oyun odaları, ailelerin hem bir arada olmasını hem de çocukların daha güvenli ortamlarda aileleriyle kaliteli vakit geçirmesini  sağlayacak şekilde planlandığını belirtiyor.

Ataköy’de bulunan bu lüks otel süitlerine sahip projede, hem şehrin merkezinde her detayı incelikle tasarlanmış bir evde yaşamanın, hem de playstation odasından, sinema salonuna, basketbol sahasından, müzik odasına, fitness salonundan, karaoke  odasına kadar tam 24 odalı bir saraya sahip olmanızı sağlayacak bir sistem hazırlanmış. Günümüz koşturmacasında, yorucu bir günün ardından siz eşinizle müzik odasında dinlenirken, çocuklarınız güvenli bir şekilde  karaoke veya playstation odasında eğlenceli dakikalar geçirebilecekler.

 Evim kirlendi derdi yok

Anneler çocuklarıyla evim kirlendi derdi olmadan keyifli vakit geçirmenin tadına varacaklarını vurgulayan Zingal;  ‘Bu projede usta bir aşçının mutfağına ayrıca sahip olabileceksiniz.  Bir şef edasıyla yemeklerinizi misafirlerinize sergileyeceğiniz mutfak ve yemek odası gibi alanlar istediğinizde sizin olacak , istemediğiniz anda ise size boş yere masraf olmayacak.  Evim kirlendi, yemek kokusu oldu derdi olmadan çocuklarınızla anne çocuk etkinlikleri yaratabileceğiniz, eşsiz tatlar keşfedeceğiniz büyülü bir atmosfer çocuklarınızın hafızalarında tatlı anlar bırakacak. Yaşadığınız binada yer alan size özel sinema salonundan, misafirlerinizi ağırlayacağınız misafir odalarına, içinde küçük kayıt stüdyosu olan müzik odalarına da rezervasyon sistemiyle sahip olabileceksiniz. Aslında bu projede önceliğimiz insan. Metropolde sıkışıp kalan ailelere nefes almaları için fırsatlar hayal ettik ve bunları hayata geçirdik.’’ diyor.

 Rahat ulaşım imkanları

İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezleriyle de aynı bölgede yer alan proje; Metro ve Metrobüs İstasyonuna yürüme mesafesinde.

Proje; yatırımcısına saray konforunu yaşatırken, ana arterler üzerindeki konumu yanı sıra, havaalanı, metro, deniz otobüsleri ve yat limanına olan rahat ulaşım imkanları ile ister iş, ister sosyal yaşamınızda sınırsız ve keyifli özgürlükler yaşamanızı hedefliyor.

Tasarımı ve donanımı HOK Washington DC’nin tasarımcıları tarafından yapıldı

Suitlerin tüm tasarımı ve donanımı alanlarında önemli başarılar elde etmiş ve tanınmış, dünyanın önde gelen, en prestijli mimarlık firmalarından biri olan HOK Washington DC’nin tasarımcıları ve uzmanları tarafından  yapılan projenin en ufak köşesi bile özel olarak tasarlanmış. Hem binalar hem de kapınızın kolundan, asansör tuşuna kadar birçok detay dünyaca ünlü tasarımcıların ve mimarların imzasını taşıyor.Yorumlar

Tasarım | Enba