Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 2 Kasım 2018

Mucir Çiçek, Sultangazi Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı

MHP’li Mucir Çiçek Sultangazi Belediye başkan aday adaylığını açıkladı.
Mucir Çiçek, Sultangazi Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı
Ali Baba Halı Yıkama

MHP’de Belediye başkan aday adaylığı sayısı 4’e yükseldi. Metin Koçkesen, Selami Akpınar ve Niyazi Aldağ’dan sonra Milliyetçi Hareket Partisi’nde Mucir Çiçek’de Sultangazi Belediye başkanlığına talip olduğunu açıkladı.

40 yıldır ülkücü hareketin içinde olduğunu belirten Mucir Çiçek”, Ben ülkücü hareketini kendime yaşam biçimi kabul ettim” dedi. Milliyetçi Çalışma Partisi’ni Siirt’te kuran isimlerden biri olduğunu söyleyen Çiçek düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti;

“İddia ediyorum, Sultangazi’de 300 bin’e yakın kişi bizi tanır. İlçemizde çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunlardan başında taşocakları, Habipler ve Yayla Mahallelerinde yaşanan tapu ve imar sorunu gelmektedir. İnşallah Sultangazi Belediye Başkanlığı görevine seçilirsem başta bu sorunlar olmak üzere ilçemizin sorunlarını çözmek içim insan ayırımı yapmadan çalışacağım. Seçildiğim takdirde her hafta halk günü düzenleyip, vatandaşlarımızı dinleyeceğiz.

Hayatım boyunca hiç şaibe yapmadım, harama bulaşmadım. Benim haramla işim olmaz. Ben hep güzelliği sevdim. Kişiliğime, karakterime çok önem verdim. Ben kendimi çok sevdim, insanlarda beni sevdi. Bundan dolayı Sultangazi Belediye başkanlığına seçildiğim de kimseyi ötekileştirmeyeceğim. Asla ‘sen, ben’ demeyeceğim.”

Basın toplantısında konuşan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’de yaptığı konuşmada Mucir Çiçek için “Davamızın ak saçlısı” yorumunda bulundu. Özel, Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Mucir Çiçek’in dava bilincinde olan bir isim olduğunu da söyledi.Tasarım | Enba