Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 24 Temmuz 2014

Muhammer Varol’dan İhsanoğlu’na açık destek

Varol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammer Varol, ortak aday Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek vereceğini açıkladı. Varol, ortak aday İhsanoğlu’nun Sultangazi’den yüzde 60 oranla yüksek bir oy alacağını söyledi.

 

10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türk milletinin, Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli seçimi haline geldiğini ifade eden Varol, “Türkiye’de bir avuç zümrenin idaresinde geçen 12 yıl, her bakımdan ziyan olmuş yıllardır. Bu sürede arsızlık, yüzsüzlük, hırsızlık, rüşvet, soygun, talan, iltimas, baskı, dayatma, adaletsizlik ve zulüm zirve yapmış, ihanetin kapıları ardına kadar açılmış, dışarıda ise devletimizin itibarı sıfırlanmıştır. Türk milleti, illete ve zillete yeter derken, Anadolu’nun onurlu sesi Ekmeleddin İhsanoğlu’na evet diyor” dedi.

 

Türkiye’nin Kuvayı Milliye Ruhu ile yeniden birleşeceğini belirten Muhammer Varol, “Ülkemizde birlik ve beraberliğe ihtiyaç var. Bu birlik ve beraberliği ise bugün 10 siyasi partinin desteklediği Ekmeleddin İhsanoğlu gerçekleştirecektir. Muhammer Varol olarak 10 Ağustos’da benim oyum ortak aday İhsanoğlu’nadır.” diye konuştu.

 

İşadamı Muhammer Varol, yaklaşık 326 bin seçmenin oy kullanacağı Sultangazi’de ise Ekmeleddin İhsanoğlu’nun oyların yüzde 60’nı alacağını iddia etti.

 

Yorumlar

Tasarım | Enba