Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Kasım 2018

Muhammet Ayşan’a Destek Toplantısı

Muhammet Ayşan’a Destek Toplantısı
Ali Baba Halı Yıkama

Cebeci Mahallesi Muhtarı Zeki Yıldız, aza üyeleri ve aza adayları Muhammet Ayşan için bir araya geldi.

4 dönemdir Cebeci Mahallesi’ne muhtarlığını yürüten Zeki Yıldız, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden aday olmama kararı aldı. Yıldız, kendisinden boşalacak olan Cebeci Mahallesi Muhtarlığı koltuğunu ise Muhammet Ayşan’a devretmek istiyor. Cebeci Mahallesi aza üyeleri ve aza adaylarıyla bir araya gelen Yıldız, Muhammet Ayşan’ın seçilmesi için elinden geleni yapacaklarını söyledi.

Muhammet Ayşan’ın da katıldığı toplantıda Ayşan’a açık desteğini ilan eden Yıldız, “31 Mart yerel seçimlerinde ben yokum” dedi. Yıldız, “2019 seçimlerinde Muhammet kardeşimin yanındayım. Mahallemizin sevilen ve sayılan isimlerinden olan Muhammet kardeşime ben kefilim ve seçimleri kazanması için gece gündüz hep beraber çalışacağız” dedi.

Toplantıya katılan aza ve aza adayları ise Muhammet Ayşan’ın Cebeci Mahallesi için doğru bir karar olduklarını, kendisini çalışkanlığı ile tanıdıklarını belirterek seçilmesi yönünde gayret sarf edeceklerini dile getirdiler.

Cebeci Mahallesi Muhtar adayı Muhammet Ayşan, Zeki Yıldız ve istişare toplantısına katılan aza ve aza adaylarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Tasarım | Enba