Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ 29 Mart 2019

Muhtar Adayı Doğan, Mahallemizdeki fakirlere bakacağız

50.Yıl Mahallesi Muhtar adayı Mustafa Doğan, Gücümüz millet Sözümüz Hizmet sloganıyla yerel seçimlere hazırlanıyor. Mahalle halkının desteğini alan Doğan, ‘Bu güvene layık olmak için gece gündüz çalışacağız mahallemdeki fakirlere her zaman yardım edeceğiz ’ dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulunan Doğan’a mahalle sakinleri ile bir araya gelerek 50. Yıl için projelerinden bahsediyor. Birlikte mahallemizi daha huzurlu bir mahalle yapalım diyen Doğan’a fakir fukaraya kumanya yardımı ekmek dağıttığı için mahalle halkından yoğun destek geliyor.

Hemen her gün seçim irtibat bürosu ziyaretçi akınına uğrayan Mustafa Doğan, ‘Mahalle halkının büyük teveccühü var. Bize duyulan güvene layık olmaya çalışacağız. Amacımız mahallemizi büyük bir aile yapmaktır. Her sokağın derdini kendi derdi bilip, çözüm için mücadele edersek, bir birimize sahip çıkarsak bunu başarabiliriz. İşte o zaman örnek bir mahalle oluruz. Daha mutlu ve huzurlu oluruz. Makamlar gelip geçicidir, biz de bu göreve mahallemiz ve mahallelimiz için talip olduk. Halkımız bizlere bu görevi verirse oluşturacağımız sistem, yıllar boyu devam eder ve mahallemiz değer kazanır. İlçenin tercih edilen mahallesi olur.’ dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba