Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 12 Kasım 2014

Murat Atım’dan Veda Mesajı

Murat Atım’dan Veda Mesajı
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti’de 7 Aralık’tan sonra Murat Atım dönemi resmen sona eriyor. Ve Suzan Dağlar Civan dönemi başlıyor.

 

Ak Parti Genel Merkez ve İstanbul İl Başkanlığı’nın İlçe Başkanvekili Suzan Dağlar Civan’a dün akşam adalık görevini tebliğ etmesinden sonra Kurucu İlçe Başkanı Murat Atım Eyüp yakınlarından paylaştığı bir paylaşımla partililerden helallik istedi.

 

Parti içerisinde kırgınlıklar yaratan, koltuk hırsıyla parti emekçilerini yok sayan, her seçim döneminde “Biz bir aileyiz” cümlesiyle sağ gösterip sol vuran,son yaşanan delege seçimlerinde bile partinin emektarlarına “Delege Üyeliği”ni bile çok gören Ak Parti İlçe Başkanı Murat Atım kişisel Facebook hesabından bir veda mesajı yayınladı. Veda mesajında partililerden helallik isteyen Atım’a hakkını helal eden de oldu, etmeyen de oldu.

 

Atım veda mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Daha birçok teşkilat çalışmalarını birlikte yürüttüğümüz kardeşlerimden ilçe başkanı sıfatıyla yürüttüğüm görevim anlamında ayrılma vakti gelmiştir.

 

7 Aralık 2014 tarihinde yapılacak kongrede İl Başkanlığımızın İlçe Başkan Adayı, Sultangazi Ak Parti Kurucu İlçe Başkan Yardımcısı ve SHİB Başkanı Sn. Suzan Dağlar Civan hanımefendidir. Kendisine bu kutlu görevinde başarılar diliyorum.

 

Bu vesileyle teşkilatçılık yaptığımız süre içinde elbette karşılıklı haklarımız geçmiştir. Ben tüm kardeşlerime haklarımı helal ederken, sizlerden de haklarınızı helal etmenizi istirham ederim.”

atım1

 

İŞTE O PAYLAŞIM

 

sultangazi

Tasarım | Enba