Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 30 Mayıs 2015

Partimize büyük bir teveccüh var

MHP İstanbul Milletvekili ve adayı Murat Başesgioğlu partisinin Sultangazi İleç Teşkilatı2nın düzenlediği seçim çalışmasına katıldı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve 2. Bölge adayı Murat Başesgioğlu seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’deydi. MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve 12 Milletvekili adayı ile birlikte Sultangazi’ye çıkartma yapan Başesgioğlu, Sultangazi esnafını ziyaret etti.

 

Esnafının sorunları dinleyen Murat Başesgioğlu vatandaşlar ile bir süre sohbet etti. Sultangazi esnafı tarafından oldukça samimi ve büyük bir ilgi ile karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve adayı Murat Başesgioğlu kendisine gösterilen bu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

 

Ziyaret sonunda Emin Haber’in 7 Haziran seçimlerine yönelik sorularını cevaplayan Murat Başesgioğlu, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin gerek anketlerde, gerekse sahada artışı çok net bir şekilde gözüküyor. İnşallah İstanbul’da Milliyetçi Hareket Partisi olarak bugüne kadar aldığımız oy oranlarının çok çok üzerinde bir oy alacağız.” Dedi.

MHPSultangaziIMG_0962

Milliyetçi Hareket Partisi’ne yurdun her yerinden büyük bir teveccühün gösterildiğini belirten Başegioğlu, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin mitingleri çok canlı, çok coşkulu geçiyor. Partimize büyük bir teveccüh var. Anadolu’dan da çok güzel sesler geliyor. İnşallah bu önümüzde ki süreçte milletimizin tüm sorunlarını çözmek adına MHP bu sefer çok güçlü bir şekilde parlamentoya girecek. Yani partimize karşı bir yükseliş trendi çok net bir şekilde ortadadır.” Diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba