Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 4 Ekim 2018

Murat Çetinkaya, Aday Adaylığını Açıkladı

Murat Çetinkaya, Aday Adaylığını Açıkladı
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi ilçe teşkilatında yerel seçim startı verildi. MHP’li Murat Çetinkaya, belediye meclis üyesi aday adayı olduğunu açıkladı.

2019 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlere yaklaşık beş ay kala Sultangazi’de siyaset hızlanmaya başladı. Uzun yıllardır MHP’de aktif siyaset içerisinde yer alan ve partinin çeşitli kademelerinde görev yapan MHP İlçe Başkan Yardımcısı Murat Çetinkaya, aday adaylığını açıkladı. Çetinkaya, “İlçe başkanımız Yusuf Özel’in seçim startını vermesinin ardından, kendisine danışarak bu kararı aldım. Resmi sürecin başlamasıyla birlikte görevimden istifa edip, aday adaylığı başvurusunda bulunacağım. Şimdiden 2109 yerel seçimleri ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Kendisinin Sultangazi’nin öz evladı olduğunu söyleyen Çetinkaya ilçenin sorunlarına hakim olduğunu ve bu sorunlara yönelik partisinin yakından ilgilendiğini belirterek, “Bizlerde ilçemizin bu sorunlarını yerel meclise taşımak ve ilçemizin geleceğine ışık tutmak için meclis üyeliğine talip olduk” diye konuştu.

Tasarım | Enba