Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET 8 Mayıs 2018

Mustafa Özdemir Neden Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Adıyaman Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özdemir, Ak Parti’den İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. Aday adaylığı başvurusunda bulunduktan sonra seçim çalışmalarının startını veren Özdemir, ilçe teşkilatılarını, STK’ları ve vatandaşları ziyaret ederek, neden aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu açıkladı.

Tekstil sektörünün öncü markalarından Weaver Tekstil Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Özdemir, geçtiğimiz hafta İstanbul 3. Bölgeden milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmuştu. Aday adaylığı başvurusunu kamuoyu ile paylaşan Mustafa Özdemir, toplumun farklı kesimlerinden tam destek aldı.

Çevresinde alçak gönüllüğü ve yardımseverliği ile tanınan Ak Parti 3. Bölge Milletvekili aday adayı Mustafa Özdemir’in siyasete atılma hikayesi de oldukça dikkat çekici. Dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan, Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi’nde yapımı tamamlanan bir parkın açılışına katılır. Erdoğan’ın açılışta yaptığı konuşma ve İstanbul’a yaptığı hizmetler, Mustafa Özdemir etkiler ve siyasete atılma kararı verir. Ak Parti’nin çeşitli kademelerinde kendisine verilen görevi layıkıyla yerine getiren Özdemir, fikir ve proje üretmesiyle de parti içerisinde takdir toplayan bir isim oldu.

Özdemir, 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçimlerde neden aday adayı olduğunu da şu sözlerle açıkladı: “Reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hem destek, hem de güzel ülkeme hizmet edebilmek adına başvuruda bulundum.” Dedi. Kendisinin bir dava ve hizmet adamı olduğunu belirten Özdemir, “Hep birlikte yeni hedeflere” şiarıyla seçim çalışmalarını yürüttüğünü de sözlerine ekledi.

1968 Adıyaman Kahta doğumlu olan Özdemir,  evli ve 4 çocuk babasıdır.

Yorumlar

Tasarım | Enba