Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 25 Mart 2015

Mustafa Sarıgül Altınser’den Kopamıyor

Mustafa Sarıgül Altınser’den Kopamıyor
Ali Baba Halı Yıkama

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili aday adayı Mustafa Sarıgül Altınser Restaurant’ta partili kadınlarla bir araya geldi.

 

2014 yerel seçimlerinde CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül, geniş kapsamlı programlarını Altınser Restaurant’ta yapmıştı. Sarıgül, bu sefer de Milletvekili aday adayı olarak Altınser Restaurant’ta partili kadınlarla bir araya geldi. Altınser Restaurant’tan ve Sultangazi’den kopamayan Sarıgül, kahvaltılı programda CHP’li kadınlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

 

29 Mart Pazar günü yapaılacak olan ön seçim öncesi CHP’li kadınlardan destek isteyen Milletvekili aday adayı Mustafa Sarıgül, yıllardır ön seçimi savunduğunu ifade etti. Sarıgül, “Yıllardır, lidere yağ çekenler değil, örgüte kendini beğendirenler dediğimi herkes biliyor. Bugün Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun genel seçimler öncesi önseçim yollarını açtığı için teşekkür ediyorum. Bu parti içi demokrasi için çok önemlidir. Ben bu bakımdan Cumhuriyet Halk Partili üyelerin ön seçime büyük itibar gösterdiklerini, uzun süredir vekillerini kendilerinin seçme arzusunu biliyorum. Bunu büyük bir heyecanla beklediklerini görüyorum. Ancak Cumhuriyet Halk Parti üyeleri çok tecrübelidir, bilinçlidir. Bu seçimin ülke geleceğinde, toplum kaderinde ne kadar önemli rol oynayacağının bilinci içindedir.Bu bakımdan elbette heyecanlı olacağız, ama aynı ölçüde dikkatli, bilinçli ve bize çok gerekli olan kriterleri unutmadan oy kullanacağız.” Dedi.

 

Sarıgül konuşmasının  sonunda kadınların Türkiye için öncü güç olduklarını söyledi.

capture-20150325-162120

Tasarım | Enba