Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 2 Aralık 2015

Tiryakioğlu Adaylığını Açıkladı

Tiryakioğlu Adaylığını Açıkladı
Ali Baba Halı Yıkama

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütü’nde kongre heyecanı devam ediyor. Kongreye sayılı günler kala Av. Mustafa Tiryakioğlu Zübeyde Hanım Mahallesi’nde bulunan bir cafede adaylığını resmen açıkladı. Peki, Tiryakioğlu’na kimler destek veriyor?

 

CHP Sultangazi İlçe Örgütü 3. Olağan Kongresi 6 Aralık Pazar günü gerçekleşecek. Mevcut Başkan Ali Boztaş’ın aday olmayacağını açıkladığı kongre sürecinde 4 aday ilçe başkanlığına aday oldular. Bu isimlerden Mustafa Tiryakioğlu dün yoğun bir katılımın olduğu programda ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

mustafa-tiryakioğlu-chp-sultangazi-ilçe-başkan-adayı-28

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Başkanı olduğu günden bu yana, CHP’yi ileriye gitmesi için çok önemli bir çaba sarf ettiğini belirten Tiryakioğlu, “Ancak durağan süreci devam etmektedir. Genel Başkanımızın temposuna ayak uyduramıyoruz. Bende Sultangazi’de Genel Başkanımızın temposuna ayak uydurabilmek için ilçe başkanlığına aday oldum. Şayet ilçe başkanlığı görevine seçilirsem öncelikle yedek yönetim kurulunun dahil olacağı iyi bir yönetim kurulu oluşturmak istiyorum. Gençlik Kolları ve Kadın Kollarımızı çok daha fazla siyasetin içinde olması için çaba göstereceğiz “dedi.

mustafa-tiryakioğlu-chp-sultangazi-ilçe-başkan-adayı-30

CHP Sultangazi İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Mustafa Tiryakioğlu’na Sultangazi Belediyesi Kurucu Meclis Üyesi Haluk Bozkurt, CHP İlçe Başkan Yardımcıları Ali Çelik ve Selma Taştekin’in yanı sıra partinin ağır topları destek veriyor.

Tasarım | Enba