Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 10 Mart 2015

Nail Gün ve Yakup Yılmaz Aday Adayı Oldular

Nail Gün ve Yakup Yılmaz Aday Adayı Oldular
Ali Baba Halı Yıkama

Büyük Birlik Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün ve Sultangazi Alperen Ocakları Başkanı Yakup Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinde BBP’den İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı oldular.

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün ve Sultangazi Alperen Ocakları Başkanı Yakup Yılmaz, 7 Haziran’da gerçekleştirilecek genel seçimlerde İstanbul 2. Bölgeden milletvekili aday adayı oldular. Milletvekili aday adaylığı başvuru evraklarını Büyük Birlik Partisi İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Başkanı Mustafa Mican’a teslim eden Nail Gün ve Yakup Yılmaz, Türkiye’nin Büyük Birlik Partisi (BBP) iktidarına ihtiyacı olduğunu belirttiler.

Nail gün yakup yılmaz bbp-

Eminhaber’e konuşan Nail Gün ve Yakup Yılmaz, “Türkiye’nin artık BBP iktidarına ihtiyacı vardır. Ülkemiz bir nevi bölünmüştür. Doğuda bebek katilleri kimlik soruyor, vergi topluyor hatta vali atıyor. Ne yazık ki hükümet gaflet uykusunda uyuyor. Türkiye’nin bu uykudan uyanması lazım. BBP ve Alperenlere iktidarı vermesi lazım. Şayet biz gelirsek ülkede huzur, barış ve kardeşlik olacaktır.” İfadelerini kullandılar.

Tasarım | Enba