Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Nisan 2017

NAR AKÜ Ailesinden Yusuf Özel’e Destek

Yaklaşan MHP Sultangazi İlçe kongresi öncesi Ülkücüler kongrede aday olacağını açıklayan mevcut Başkan Yusuf Özel’e destek mesajları vermeye devam ediyorlar.

NAR AKÜ Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bostan, gazetemiz Gözlem aracılığıyla 30 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak MHP Sultangazi ilçe kongresinde adaylığını açıklayan mevcut başkan Yusuf Özel’e destek mesajı verdi.

Bostan, Yusuf Özel’i sadece siyaset sahnesinden değil, özel yaşamında da tanıdığını ve kendisine her anlamıyla kefil olduğunu belirterek, “Ülkemizin içerisinde bulunduğu zorlu süreçten geçerken ihtiyaç duyduğu en önemli şey güçlü bir MHP ve güçlü MHP teşkilatlarıdır. Bu aslında yeni bir durum değildir ama 15 Temmuz gecesi ve ülkemizin vesayetten kurtulmak için Anayasa’da gittiği 18 maddelik değişiklik sürecinin tamamında MHP’nin nasıl bir rol oynadığını dost düşman herkes görmüştür. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin öngörüleri sonucu ülkemiz çok ciddi kaoslara sürüklenmekten son anda MHP sayesinde kurtulmuştur. Liderimizin ve partimizin bu süreçte kendilerine inanan çalışkan yöneticilere ve güçlü teşkilatlara ihtiyacı vardır.

Sultangazi’de ilçe başkanı olduğu günden beri sürekli olarak teşkilatın içerisinde ve yanında olan ve liderimizin emrettiği gerçekler doğrultusunda gecesini gündüzüne katan ilçe başkanımız Sayın Yusuf Özel’in en az bir dönem daha ilçe başkanı olarak kalmasının ilçe teşkilatımız açısından hatırlı olacağına inanıyorum. Ve bu nedenlerle 30 Nisan günü NAR AKÜ Ailesi olarak İlçe Başkanımız Sayın Yusuf Özel’in yanında olacağımızı sizin vasıtanızla bütün teşkilatımıza duyurmak istiyorum.” Dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba