Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 22 Nisan 2018

Nar Akü’nün 2. şubesi Arnavutköy Bolluca’da açıldı

Nar Akü’nün 2. şubesi Arnavutköy Bolluca’da açıldı. Nar Akü’nün açılışına yoğun katılım oldu.

Merkezi Sultangazi Cebeci Mahallesi’nde bulunan Nar Akü, 2. Şubesini Arnavutköy’e açtı. Açılış törenine MHP İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras, MHP Sultangazi ve Arnavutköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Sultangazi Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Emecenoğlu, Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Çavuşoğlu, Niğde Fedarasyon Başkanı Av. Tuğrul Urhan, Sultangazi Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, Sultangazi Cebeci Mahallesi Muhtar adayı Adem Karaca, Nar Köyü Derneği Başkanı Azmi Göktaş, Boss Akü Genel Müdürü Eyüp Aydın, Sultancifliği Sürücü Kursu Sahibi İsmail Bahşi, işadamları, esnaflar ve bir çok vatandaş katıldı. Ayrıca açılışta mehteran gösterisi sunuldu.

“Vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz”

Sultangazi’nin ardından Arnavutköy’de de bir şube açan Nar Akü sahibi Fatih Bostan yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür ederek, “Bizleri kırmayarak davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi Nar Akü olarak Sultangazi Cebeci’de bir iş yerimiz vardı. Bugünde Arnavutköy’e ikinci şubemizi açıyoruz. Uzun yıllardır sektörün içindeyiz ve profesyonel kadromuzla vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Konuşmanın ardından kurdele kesildi ve açılışa katılan misafirler Nar Akü mağazasını gezerek iş yeri hakkında bilgi aldı, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Yorumlar

Tasarım | Enba