Eminhaber.Org

Narin; ‘Abdurrahman başkanın çok güzel işler yapacağına inanıyorum’

Sultangazi’nin kanaat önderlerinden Nurettin ve Ayhan Narin kardeşlerin düzenlediği programda salon hınca hınç doldu. Programa katılan Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, Narin kardeşlere teşekkür etti.

Sultangazi’nin kanaat önderlerinden Nurettin Narin ve Ayhan Narin kardeşlerin Hülafa-yi Raşidin Cami konferans salonunda düzenlediği program yoğun ilgi gördü. Salonun hınca hınç dolu olduğu programda Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun’a tam destek verildi.

Programa Dursun’un yanı sıra Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine mensup kanaat önderleri, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İlçe Başkan Yardımcısı Alihan Genç ve Yılmaz Durmuş, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi İmdat Kamacı, eski Sultangazi Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Birinci, iş adamları ve Narin kardeşlerin dostları katıldı.

Kur’an-ı kerim tilaveti ile başlayan programda bir konuşma yapan Ak Parti Belediye Meclis üyesi İmdat Kamacı, “Kanaat önderimiz Nurettin Narin’e teşekkür ediyorum. Bu akşam siz dostlarımızı, belediye başkan adayımızla buluşturdular” dedi.

NARİN; “ABDURRAHMAN BAŞKANIN ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞINI KANAAT EDİYORUM”

Programın ev sahibi kanaat önderi Nurettin Narin ise, “Böyle bir günde bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Abdurrahman başkanımız Adıyamanlıdır. Çok değer verdiğimiz bir kişiliktir. Kendisinin Sultangazi’de çok güzel işler yapacağına ben kanaat ediyorum. İnşallah sizin desteğinizle beraber Abdurrahman başkanımızı 31 Mart’ta İstanbul’da 1’nci sıraya taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

DURSUN; “BİZE BİR EMANET VERİLDİĞİNİN ŞUURUNDAYIZ”

Programda konuşan Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne mensup kanaat önderleri ile kendisini buluşturan Narin kardeşlere teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile 10 ay ilçe başkanlığı, akabinde belediye başkan adayı gösterildiğini belirten av. Abdurrahman Dursun, kendisine verilen bu emaneti en güzel şekilde temsil edeceğine vurgu yaptı. Dursun, “Bize bir emanet verildiğinin şuurundayız. Babamızdan miras kalmadı. Bu bir emanettir. Bu emaneti hakkıyla taşımamız lazım. Önce 31 Mart’ı atlatmalıyız. ‘Biz nasıl olsa kazanırız’ düşüncesinde asla değiliz.

Çalışmadan, gayret etmeden ‘biz nasıl olsa kazanırız’ düşüncesine girmek, kaybetmenin başlangıcıdır. Hepimiz gayret etmeliyiz. Bu sadece benim gayretimle olacak bir iş değil. Benim ulaşabileceğim insan sayısı bellidir. Benim yüreğime dokunabileceğim, elini sıkabileceğim insan sayısı sınırlıdır. Siz kardeşlerimizde bana destek olursanız, hep birlikte daha fazla insana ulaşmış oluruz. Yükümüzün ağır olduğunu biliyoruz. Ama bu yük ağırlığının bizi seven dostlarımızla hafifleyeceğini de biliyoruz”
dedi.

Herkese eşit ve adil şekilde davranmak zorunda olduğuna dikkat çeken Dursun, “Hukukçuyum, bu adaletten asla ayrılmadım. Bundan sonra da ayrılmam. Ama en önemlisi Müslümanız. Müslüman olmak adaletle olmak eşdeğerdir. O yüzden adaletten ayrılmayacağız. Her zaman tüm vatandaşlarımıza eşit ve adil hizmet götürmek zorundayız. Bir doğuluyuz. Burada başarılı olursak, hepimiz başarılı oluruz. Başarılı olmak için çok büyük bir gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ise,”İstanbul’u çok güçlü bir şekilde desteklememiz lazım. İstanbul Allah’ın izni ile Binali Yıldırım başkanımızla hizmete doyacak. Sultangazi’de de tüm teşkilatımızla beraber Abdurrahman Dursun başkanımızın yanındayız. Abdurrahman başkanımızı İstanbul’da 1’nci yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Programda konuşan şeyh Abdülhalık’da Ak Parti İlçe Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun’a adaletli olması yönünde nasihatlerde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba