Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 8 Aralık 2018

Oğuz Erkan Söz Verdi.! Veliler Tam Destek Verdi

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti’den Sultangazi Belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunda bulunan Oğuz Erkan, “Engelsiz Sultangazi” için kolları sıvadı.

Ak Parti’nin engelli belediye meclis üyesi aday adayı Oğuz Erkan, seçim çalışmaları kapsamında özel bir eğitim kurumunun Engelliler Merkezi’ni ziyaret etti. Engelsiz bir Sultangazi için kolları sıvayan Erkan, Sultangazi’yi engelli dostu bir ilçe haline getirmek için çalışacağının sözünü verdi.

Sultangazi’de toplumun tüm kesimleri tarafından takdir gören Oğuz Erkan, Fetih 1453 Spor Kulübü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Fetih 1453 Spor Kulübü bünyesinde yer alan çocukların, sporun yanı sıra güzel ahlak ve din dersleri almasını sağlayan Erkan, geçtiğimiz günlerde Ak Parti’den Belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Başvurusunun ardından seçim çalışmalarına hız veren Oğuz Erkan, ziyaret turlarıyla Sultangazililerle bir araya geldi. Ziyaretlerine devam eden Erkan, bugün özel bir eğitim kurumunun engelliler merkezini ziyaret ederek, öğrenci ve velilerle bir araya geldi. Erkan, çocuklarla yakından ilgilendi, onlarla sohbet etti.

Engelli vatandaşların daha rahat bir yaşam sürecekleri “Engelsiz Sultangazi” projelerinin hazır olduğunu ifade eden Ak Parti Meclis üyesi aday adayı Oğuz Erkan, öğrenci velilerine ve eğitim kurumu yöneticilerine projelerinin detayları hakkında bilgi verdi. Kendisinin de engelli bir birey olduğunu ifade eden Erkan, seçilmesi halinde projelerinin hayata geçirilmesi için çalışacağını belirtti.

Erkan, öğrenci velilerinin istek ve şikayetlerini de tek tek dinleyerek not aldı. “Engelsiz Sultangazi” için velilere söz veren Erkan, velilerden tam destek aldı. Veliler, Erkan’ı mecliste görmek istediklerini dile getirdiler.


Yorumlar

Tasarım | Enba