Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Haziran 2018

Okul Müdürü O Partinin İlçe Başkanının Saldırısına Uğradı

İş adamı, kızının karnesi geç verilince okulu bir birbirine kattı. Okulun kadın müdürüne fiziksel ve sözlü saldırıda bulundu.

Türkiye genelinde eğitimcilere yönelik gerçekleşen saldırıların sonuncusu dün Sultangazi’de yaşandı. Dün 18 milyon öğrenci karne heyecanı yaşandı. Sultangazi’de de yaşanan sevince ise gölge düştü. Merkez Parti İlçe Başkanı ve işadamı Hasan Besri Özdemir kızının eğitim gördüğü okulun kadın müdürüne sözlü saldırıda bulundu, çalıma masasını yumrukladı ve tekmeledi. O anlar ise okulun güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay dün saat 12.20 sıralarında Malkoçoğlu Mahallesi’nde bulunan Özel Medeniyet Okulları’nda meydana geldi. Sultangazi’de Merkez Parti İlçe Başkanlığı ile zaman zaman kamuoyunun gündemine gelen Hasan Besri Özdemir okulun 4. Sınıfında okuyan kızının karnesini almak için okula geldi. Bir süre bekleyen Özdemir, daha sonra sinirlenerek okul yönetimine sözlü saldırıda bulundu.

Okulun kadın müdürü Gülser Aydın’ın odasına giren Özdemir, “Karnemi neden geç verdiniz?” diye bağırmaya başladı. Aydın’ın çalışma masasını tekmeleyen ve yumruklayan, sağ işaret parmağı ile bağırmaya devam eden Hasan Besri Özdemir, savcılığa suç duyurusunda bulunulacak. Okul Müdürü Gülser Aydın, okul içinde yaşanan bu çirkin davranıştan dolayı Merkez Parti İlçe Başkanı Hasan Besri Özdemir hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını ifade etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba