Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 22 Haziran 2016

Ömer Karaoğlu, Sultangazi’de Sahne Aldı

Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı etkinliklerinde sahne alan sanatçı Ömer Karaoğlu, ezgileriyle Sultangazililere güzel bir konser verdi. Kendine özgü tarzı, besteleri ve yorumu ile Ömer Karaoğlu, Sultangazi Belediyesi Ramazan Etkinlikleri’nde sahne aldı.

Sultangazi Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan ayı etkinlikleri devam ederken,  sanatçı Ömer Karaoğlu etkinlik kapsamında sahne aldı. Sultangazi’de sahne alan Ömer Karaoğlu uzun yıllardır söylediği ve pek çok insanın beğeniyle dinlediği ezgilerini seslendirdi. İzleyicilerin de zaman zaman Ömer Karaoğlu’na eşlik ettiği konser alkışlarla sona erdi. Gecenin anısına sanatçı Ömer Karaoğlu’na çiçek takdim edilirken, program sonunda konseri takip eden vatandaşlar Ömer Karaoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

ömer-karaoğlu-sultangazi-konserIMG_8208 ömer-karaoğlu-sultangazi-konserIMG_8216 ömer-karaoğlu-sultangazi-konserIMG_8229 ömer-karaoğlu-sultangazi-konserIMG_8231 ömer-karaoğlu-sultangazi-konserIMG_8234 ömer-karaoğlu-sultangazi-konserIMG_8235 ömer-karaoğlu-sultangazi-konserIMG_8236 ömer-karaoğlu-sultangazi-konserIMG_8238

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de depo yangını

Sultangazi’de depo yangını

Tasarım | Enba