Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Mart 2018

Ormanda 4 Gaspçı Dehşeti

Ormanda 4 Gaspçı Dehşeti
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Hacı Bektaş-ı Veli (Gazi) Kent Ormanı’nda iki arkadaş, dört gaspçı tarafından saldırıya uğradı.

Berkay Dinç ve Can Aksu saat 21.00’da kamuoyunda Gazi Kent Ormanı olarak bilinen Hacı Bektaş-ı Veli Kent Ormanı’nda 4 kişinin saldırısına uğradı. Saldırıda Berkay Dinç adlı genç, sağ bacağından bıçaklandı.

Edinilen bilgiye göre; Saat 21.00 sıralarında Hacı Bektaş-ı Veli Kent Ormanı Baraj bölgesinde yürüyüşe çıkan Berkay Dinç (18) ve Can Aksu (16) kimliği belirlenemeyen dört kişi tarafından önleri kesildi. Berkay Dinç ve Can Aksu’yu tehdit eden 4 saldırgan, gençlerin telefonlarını istedi. Telefonlarını vermemek için direnen Berkay Dinç ve Can Aksu, dört saldırgan tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Saldırı sırasında Berkay Dinç, sağ bacağından dört defa bıçaklandı.

Dinç ve Aksu’nun yardım çığlıkları üzerine, dört saldırgan olay yerinden koşarak kaçtı. Yaralı arkadaşına yardım eden Can Aksu’nun haber vermesiyle olay yerine sağlık ve emniyet ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Berkay Dinç, ambulansla Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Berkay Dinç’in hafif şekilde yaralandığı, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

Berkay Dinç ve Can Aksu, ifade vermek için Gazi Karakol’una gitti. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma ise sürüyor.

Tasarım | Enba