Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, ÜST MANŞET 12 Ekim 2018

OSES Çiğköfte 25. yılını’Bayim Olur Musun Fuarı’nda Kutladı

OSES Çiğköfte 25. yılını’Bayim Olur Musun Fuarı’nda Kutladı
Ali Baba Halı Yıkama

CNR Fuar Merkezi’nde 16’ncı kez kapılarını açan ‘Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda OSES Çiğköfte’nin Oses isimli robotu ilgi odağı oldu. Oses robot, OSES Çiğköfte standını ziyaret eden davetlilere çiğköfte ikramında bulundu.

Haber: Sultan Oğuz/ CNR Fuar Merkezi’nde kapılarını açan ‘Bayim Olur Musun Fuarı’na, 300 marka ve 40 bin ziyaretçinin katılımı bekleniyor. 50 milyar $‘a ulaşan sektörde, eğitimden gayrimenkule kadar pek çok alanda faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar etkinlikle markasını büyütmenin yollarını arayacak. Bu yıl 16’ncı kez kapılarını ziyaretçisine açan ‘Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’ büyük ilgi görüyor. 14 Ekim tarihine kadar sürecek olan etkinlik, 50 milyar dolarlık büyüklüğe ulaşan franchise pazarında faaliyet gösteren markaları bir kez daha buluşturacak. İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 27 bin 500 metrekare alanda gerçekleştirilen fuarda bu yıl 300 yerli ve yabancı marka katılıyor.

OSES ÇİĞKÖFTE STANDINA YATIRIMCILAR AKIN ETTİ

Yüzlerce yerli ve yabancı markanın katıldığı fuara çiğköfte sektörünün öncü markalarından OSES Çiğköfte’de katıldı. Türkiye’nin yanı sıra Belçika, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, Macaristan, İtalya ve birçok ülkeden yatırımcılar, işbirliği anlaşmaları için OSES Çiğköfte standını ziyaret ederek birebir görüşme fırsatı buldular.

OSES ROBOT ÇİĞKÖFTE İKRAMINDA BULUNDU

‘Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda OSES Çiğköfte’nin Oses isimli robotu ilgi odağı oldu. Oses, ziyaretçilere çiğköfte servisi gerçekleştiren robotuyla da dikkat çekti.

OSES 25. YILINI FUARDA KUTLADI

Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan OSES Çiğköfte, kuruluşunun 25. yıl dönümünü ‘Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda kutladı. OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, ekibi ile birlikte 25. Yıl pastasını kesti.

OSES, MARKALAŞMAYA ÖNEM VERİYOR

Markalaşma sürecine çok büyük önem verdiklerini belirten OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, “OSES Franchising’ine sahip olmak demek, etsiz çiğköfte sektöründeki öncü kuruluşun bir parçası olmak demektir” dedi.

KİMLER İZYARET ETTİ?

Etsiz çiğköfte de lezzet denilince ilk akla gelen marka olmayı başararak, tüketici taleplerini de eksiksiz bir şekilde karşılayan OSES Çiğköfte standını ziyaret edenler arasında, Hazine ve Maliye Bakan yardımcısı Dr. Nureddin Nebati, AB eski Bakanı Egemen Barış, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Eğitim Ekonomisi İş Konseyi Başkanı ve İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın’da yer aldı.Tasarım | Enba