Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 24 Temmuz 2014

Osman Derdiyok’un İftarında Zalimler Lanetlendi

Sultangazi Müteahhitler Derneği Başkanı Osman Derdiyok’un Altınser Restaurant’ta düzenlediği iftar yemeğinde terörist İsrail lanetlendi.

 

Osman Derdiyok’un düzenlediği iftar yemeğinde zulme uğrayan Müslümanlar için dua edildi, zalimler lanetledi. Altınser Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğinde iş,spor ve siyaset camiasının tanınan isimleri biraraya geldi. Derdiyok ailesinin yakın dostlarının da katıldığı iftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti’nin okunmasıyla başladı. Başta Filistin olmak üzere, dünyanın dört bir yanında zulme maruz kalan müslümanların unutulmadığı programda terörist İsrail’e ve zalimleri lanetler okundu.

10304431_709804525739339_4279787287061364543_n

İftar programı sonrası Eminhaber’e konuşan Osman Derdiyok, İsrail’in Filistin’deki insanlık dışı vahşetini lanetleyerek “Biz iftar yaparken, Filistin’de, Gazze’de çok büyük zulme uğrayan müslüman kardeşlerimizin acısını kalbimizde hissediyoruz. Rabbimden, orada zulüm gören kardeşlerimize huzur ve ferahlık nasip etsin diliyorum ve zalimlere de inşallah fırsat vermemesini temenni ediyorum.” dedi.

 

Yorumlar

Tasarım | Enba