Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 23 Nisan 2017

Osman Şeker: Birlik ve beraberlik adına yapacağımız çok şeyler var

 

30 Nisan Pazar günü kongreye gidecek olan MHP’de süreç tüm hızıyla sürüyor.  MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı 30 Nisan Pazar günü 4. Olağan kongresini yapacak. MHP’li Osman Şeker çok sayıda partilinin katıldığı “Birlik ve beraberlik kahvaltısı” programında adaylığını bir kez daha kamuoyuna duyurdu.

Başakşehir’de düzenlenen programda MHP’li üç aday ve destekçileri bir araya geldi. MHP Sultangazi İlçe Başkanlığına aday olduklarını geçtiğimiz hafta açıklayan Osman Şeker, Hasan Sel ve Haydar Kodak düzenledikleri ‘birlik ve beraberlik kahvaltısı’nda dostlarıyla bir araya geldiler.

Bir önceki kongrede ilçe başkanlığına aday olan Salih Çay’a ait Cafe Manna’da düzenlenen programda 2015 yılında vefat eden MHP Sultangazi Kurucu İlçe Başkan Yardımcısı merhum Akif Kalkan unutulmadı. Akif Kalkan okunan dualarla yad edildi.

MHP İlçe Başkan adayı Osman Şeker’in ev sahipliğinde bir araya gelinen programda kongre öncesi birlik ve beraberlik mesajları verildi. Programda konuşan MHP İlçe Başkan Adayı Osman Şeker, “Hayatımın önemli kararlarından biri olan ilçe başkanlığına adaylığımda yanımda olduğunuz ve desteğinizi esirgemediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Sultangazi’de birlik ve beraberlik adına yapacağımız çok şeyler var. Bu amaç doğrultusunda da bizler bu birlik ve beraberliği sağlayacağız ” Dedi.

sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC0002 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC0003 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC0004 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC0006 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC0007 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC0008 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC0009 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC0010 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC9997 sultangazi-osman-şeker-mhp-kongre_DSC9999

Yorumlar

Tasarım | Enba