Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Temmuz 2015

Osmanlı Ocakları Sultangazi Teşkilatı Kuruldu

Türkiye genelinde 2005 yılında kurulan Osmanlı Ocakları, Sultangazi’de yapılanmaya gitti. Osmanlı Ocakları İlçe Başkanlığı’na ise Selim Yazıcıoğlu atandı.

 

2005 yılında Osmanlı kültürü, örf ve adetlerini araştırmak, tanımak ve tanıtmak amacı ile kurulan Osmanlı Ocakları’nın Genel Başkanlığını Kadir Canpolat yapıyor. Osmanlı Ocakları’nın ülke genelinde 60 il, 7 bölge ve 250’nin üzerindeki ilçede teşkilatlanma çalışmalarını tamamlandı. Sultangazi İlçe Teşkilatının da çalışmalarının tamamlandığı Osmanlı Ocakları’nda ilçe başkanlığına Selim Yazıcıoğlu getirildi.

Osmanlı Ocakları Sultangazi İlçe Teşkilatıimage_1

Osmanlı Ocakları Sultangazi Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ilk toplantılarını da bir araya geldikleri iftar yemeğinde yaptılar.  Yönetim kadrosunun eksiksiz katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğinden sonra Osmanlı Ocakları Sultangazi İlçe Başkanı Selim Yazıcıoğlu tarafından yönetim kadrosunda yer alanlara görev takdim belgesi sunuldu.

 

Sultangazi’de ileriye dönük projelerin konuşulduğu toplantıda, geleceğe yönelik değerlendirme ve planlamalar da yapıldı.

Osmanlı Ocakları Sultangazi İlçe Teşkilatıimage_2 Osmanlı Ocakları Sultangazi İlçe Teşkilatıimage_3

Osmanlı Ocakları Sultangazi İlçe Teşkilatıimage

Osmanlı Ocakları Sultangazi İlçe Teşkilatıimage_5

Yorumlar

Tasarım | Enba