Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ 24 Eylül 2018

Osmanlı Tulumbacısı Sultangazi Şubesi Açıldı

Osmanlı Tulumbacısı Sultangazi Şubesi Açıldı
Ali Baba Halı Yıkama

Osmanlı Tulumbacısı Artık Sultangazi’de Ağızları Tatlandırıyor, Osmanlı Tulumbacısı Sultangazi Şubesi Açıldı…

Merkezi Kocaeli’nde bulunan ve 2007 yılından beri üretim ve satış mağazası ile faaliyetlerine devam eden Osmanlı Tulumbacısı’nın Sultangazi şubesi hizmete açıldı.

Sultangazi’nin en hareketli caddelerinden Eski Edirne Asfaltı Lastikçi Durağı’nda hizmet vermeye başlayan Osmanlı Tulumbacısı, şimdiden tatlı severlerin ilgisini çekmeyi başardı. 1979 yılından bu yana Sultangazi’de esnaflık yapan Karabayır ailesinin fertlerinden Metin Karabayır’ın işletmeciliğini yaptığı Osmanlı Tulumbacısı, “Sultangazi’nin En Tatlı Mekanları” arasına girmeyi başardı.

Osmanlı Tulumbacısı’nda; Antep Fıstıklıdan Portakallıya, Frambuazlıdan Karamelliye, Tarçınlıdan Çikolatalıya, Kahveliye ve Sade olmak üzere tam sekiz çeşit, katkı maddesi, glikoz ve trans yağ içermeyen, % 100 doğal şekerle üretilen birbirinden lezzetli çıtır çıtır ve taptaze tulumba tatlısı tatlı severlerin beğenisine sunuldu.

Sultangazi’ye farklı bir tat, farklı bir lezzet getirdiklerini belirten Osmanlı Tulumbacısı Sultangazi Şubesi işletmecisi Metin Karabayır, “Osmanlı tulumbasını diğer tulumbalardan ayıran en büyük özellikler ise, tulumbada glikoz olmaması, renklendirici olmaması, tatlandırıcı olmaması, tamamen şeker pancarından yapılıyor olması ve %100’doğal olması. Bu özellikler Osmanlı tulumbasının en büyük özelliklerinin başında geliyor. Bildiğimiz tulumba tatlılarından çok ayrı tulumba tadı ile Sultangazili vatandaşlarımızı Osmanlı tulumbacısı tatlısıyla buluşturduk” Dedi.

Adres; Eski Edirne Asfaltı Lastikçi Durağı Karabayır İş Merkezi No;590 Sultangazi

0212 595 24 25 Tasarım | Enba