Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER 2 Mayıs 2018

Öyle yumuşak, öylesine kadife, öyle içe işleyen bir sesi vardı ki!

Sabah Gazetesi Yazarı Yüksel Aytuğ, “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” unvanına sahip fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda Basın Özel Ödülü En İyi Solist ödülünü kazanan Sema Nur Alan’ı yazdı.

Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda, bu yıl 21.’si düzenlenen Liseler Arası Müzik Yarışması’nın büyük finali İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yarışmanın jüri üyelerinden deneyimli gazeteci Yüksel Aytuğ, dün yayınlanan köşesinde fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’na değindi.

abah Gazetesi’ndeki köşesinde yarışmaya değinen Aytuğ, Basın Özel Ödülü En İyi Solist ödülünü kazanan Sema Nur Alan’dan övgü dolu sözlerle bahsetti. “Başın örtüsü mü beyin örtüsü mü?” başlıklı makalesinde kusursuz bir müzik yarışmasının icra edildiğine vurgu yapan usta gazeteci, “Hele o başörtülü genç kardeşimiz…. Öyle yumuşak, öylesine kadife, öyle içe işleyen bir sesi vardı ki, jürideki basın mensuplarının oy birliği ile Basın Özel Ödülü’nü sonuna kadar hak etti” ifadelerine yer vererek reklam editörümüz Sema Nur Alan’ı yere, göğe sığdıramadı.

İŞTE AYTUĞ’UN O YAZISI

Yorumlar

Tasarım | Enba