Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 12 Mayıs 2018

Özel Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı

Sultangazi’nin önemli bir eksiğini kapatacak olan Özel Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Cebeci Mahallesi 1. Cebeci Caddesi’nde törenle resmi açılışını yaptı.

8 yıl Gaziantep’de görev yapan diş hekimi Sinan Kahraman ve eşi Yeliz Kahraman doğdukları topraklara kesin dönüş yaparak Özel Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ’ni hizmete açtı.

5 yıl Gaziantep Devlet Hastanesi’nde, 3 yılda Özel bir diş kliniğinde görev yapan diş hekimi Sinan Kahraman ve eşi Yeliz Kahraman, Sultangazi’de 9 yılda yaşanan büyük değişim ve gelişimi dışarıdan takip etti. İlçede yaşanan değişim diş hekimi  Sinan Kahraman ve eşi Yeliz Kahraman dikkatinden kaçmadı ve doğup büyüdükleri Sultangazi’ye kesin dönüş ve yatırım yapma kararı aldılar. Ailelerinin de desteğiyle Sultangazi’ye kesin dönüş yapan Sinan ve Yeliz Kahraman çifti, Özel Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurdular.

Belediye Başkanı Cahit Altunay, Havin Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kılınç, aile bireyleri ve aile dostlarının katılımıyla Özel Cebeci  Ağız ve Diş Polikliniği bugün düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi’ye kesin dönüş yapan ve yatırım yapan Sinan-Yeliz Kahraman çiftini tebrik ederek,  “Özel Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnsanın karnı doyduktan sonra en büyük ihtiyacı sağlıktır. Sağlık üzerine açılan her tesis bu ilçenin kalkınmasının işaretidir. Benimde en büyük hayalim Sultangazi’nin sağlık, eğitim ilçesi olmasıdır. Adım adım da bu hedefe kavuşuyoruz.” Diye konuştu.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetliler Özel Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni gezdiler. İşletme sahipleri Sinan ve Yeliz Kahraman çifti misafirlere polikliniği gezdirerek bilgiler aktardılar.

Açılış sonrası Emin Haber’e konuşan diş hekimi Sinan Kahraman, “İnşallah bizlerde doğup, büyüdüğümüz Sultangazi’ye yaptığımız yatırımla var olan değişim ve gelişimine katkı sunarız. Bugün bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Cahit Altunay’a ve aile büyüklerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Tam donanımlı olarak hizmete giren Özel Cebeci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği her türlü tedavinin uygulandığı belirtildi.

Adres: Cebeci Mahallesi 1.Cebeci Caddesi No:77-79C Sultangazi /İST

iletişim :  0212 475 75 80
Yorumlar

Tasarım | Enba