Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 26 Nisan 2017

Özel Sultangazi Sınav Lisesi Kutlu Doğumu Kutladı

Özel Sultangazi Sınav Lisesi, tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Programı ile Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’i anıldı.

Özel Sultangazi Sınav Lisesi tarafından gerçekleştirilen kutlu doğum programı, günün anlam ve önemine uygun olarak kutlandı. Program öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. Sınav Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen program Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Özel Sultangazi Sınav Lisesi Müdürü İlhan Bozkurt’un açılış konuşmasıyla devam eden programda “Güven Toplumu” ile alakalı sinevizyon gösterimi yapıldı.

Programa konuşmacı olarak katılan Din-Bir Der Başkanı ve Mevlana Cami İmam Hatibi Süleyman Özcanlı Peygamber efendimizin hayatından örnekler vererek, Hz. Peygamberi tarihi bir kişilik olarak değil, getirdikleri ve mesajlarıyla öğrenmenin gerekliliğine vurgu yaptı.

FB_IMG_1493144966260

Öğrencilerden Furkan Ahmet Arslan Kırk Yaşındasın adlı şiiri seslendirdi. Program Sınav Lisesi İlahi korosu ve ney dinletisi ile devam etti. Öğrencilerden Rabia Babacan’ın Peygamberimiz için yazmış olduğu duygu yüklü mektubu okul öğrencilerinden Kadir Gözlü seslendirdi. Son olarak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Muhammet Sümer programda emeği geçen öğrencilere ve öğretmenlere, katılımcılara teşekkür edip hediye çekilişi ile program nihayete erdi.

FB_IMG_1493144956847 FB_IMG_1493206514325

Yorumlar

Tasarım | Enba