Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 18 Mayıs 2020

Polisi görünce kaçtılar

Sultangazi’de boş bir arazide oynayan çocuklar, polis aracından yapılan anonsla kaçmaya başladı. Bekçi olarak bilinen Gece Kartalları’nın devriye attığını gören bir grup genç ise kaçtıktan sonra saklanmaya çalıştı. O anlar vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde emniyet güçlerinden kaçan çocuklar amatör kameraya yansıdı. Sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen dışarı çıkarak boş bir arazide oyun oynayan çocukları gören polis, ekip aracından çocukların evlerine gitmesi yönünde anons yaptı. Anonsu duyan çocuklar sağ sola kaçışmaya başladı. Boş arazide bulunan ve çocukların kaçtığını gören başıboş köpekler de kaçmaya başladı.

Bir başka görüntü de ise D Caddesi’nde akşam saatlerinde gezen bir grup genç devriye atan Gece Kartallarını gördü. Gençler, bekçi olarak bilinen Gece Kartalları’na görünmemek için kaçtıkları sokağın başında saklandı. Kaçan gençlerden birinin Gece Kartalları tarafından yakalandığı ve kurallara uymadığı için uyarıldığı öğrenildi. O anlar da amatör kamera ile kaydedildi.

Yorumlar

Tasarım | Enba