Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 10 Haziran 2018

Ramazan Baykurt’tan Mehmet Baykurt’a Tam Destek: 24 Haziran’da Sandıkları Patlatacağız

İş adamı Ramazan Baykurt, Ak Parti Milletvekili adayı olan amcasının oğlu av. Hacı Mehmet Baykurt’u unutmadı.

Geçtiğimiz ay siyasi partilerin Milletvekili aday listelerini kamuoyu ile paylaşmasından sonra, gözler listedeki Adıyaman kökenli adaylara çevrildi. Ak Parti’nin 2. Bölge Milletvekili aday listesinde yer alan av. Hacı Mehmet Baykurt, tüm Adıyamanlıların dikkatlerini bir anda üzerine çekti. Adaylığının açıklamasından sonra sahalara hızlı bir giriş yapan Baykurt, seçim çalışmaları kapsamında İstanbul 2. Bölgede girilmedik sokak, girilmedik cadde bırakmadı. Baykurt’a seçim çalışmalarında en büyük desteği de ailesi, yakın akrabaları ve dostları veriyor.

Merkezi Sultangazi’de bulunan Baykurt Tekstil’in başarılı patronu Ramazan Baykurt, amcasının oğlu olan Ak Parti Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt’u seçim çalışmalarından yalnız bırakmadığı gibi, düzenlediği sahur programında milletvekili adayı Hacı Mehmet Baykurt’u Adıyamanlılarla buluşturdu. Ramazan Baykurt’un Sima Döner’de düzenlediği sahur programına; Ak Parti’nin 2. Bölge Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt’un yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, Milletvekili adayı Canan Kalsın, Adıyaman ve Malatya menşeli STK’ların temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Katılımın yoğun olduğu programa yaklaşık 250 kişi katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan ev sahibi Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baykurt’un heyecanlı olduğu görüldü. Hem kendi adına hem de Adıyamanlılar adına amcasını oğlu a. Hacı Mehmet Baykurt ile gurur duyduğunu belirten Ramazan Baykurt, 24 Haziran seçimlerinin ne kadar önemli olduğunun farkında olduklarını söyledi. 24 Haziran’da sandıkları geçmiş seçimlerde olduğu gibi yeniden patlatacaklarını ifade eden Ramazan Baykurt, “24 Haziran süreci başladığı günden bu yana reisimize (Recep Tayyip Erdoğan) en büyük desteği vermek için üzerimize düşüne görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Alandayız, sahadayız. Eş,dost ziyaretleriyle 24 Haziran’ın önemini anlatıyoruz. Adayımız Mehmet Baykurt’un seçim çalışmalarına iştirak ederek, halkın nabzını yokluyoruz. Biz yine, yeniden reisimize en büyük desteği vereceğiz. Durmak yok yola devam diyoruz” şeklinde konuştu.

Kendisine destek için düzenlenen sahur programında konuşan Ak Parti Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt, amcasının oğlu Ramazan Baykurt’a teşekkür ederek davetlileri Türkçe ve Kürtçe selamladı. Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baykurt’un Sultangazi ve Adıyaman’a yaptığı yatırımlarla binlerce insana istihdam sağladığını belirten Ak Parti Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt, “Allah kendisinden razı olsun” dedi. 24 Haziran’da Türkiye’nin kaderinin yeniden belirleneceği, yeniden şekilleneceği önemli bir seçim yaşanacağını dile getiren Hacı Mehmet Baykurt, kuruluşundan bu yana Ak Parti’nin gücünü milletten aldığını söyledi. Kurulduğu günden bu yana Ak Parti’nin girdiği 12 seçimi büyük zaferle kazandığına vurgu yapan Ak Parti Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt, “24 Haziran’da da yapılacak olan seçimlerde vereceğiniz destekle artık Ak Partimizi, dünya liderimizi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük ustalık dönemini başlatacaksınız.  Reisimizin ustalık döneminin biteceği, büyük ustalık döneminin başlayacağı 24 Haziran’da sandıkları patlatacağız inşallah.

24 Haziran’da büyük ustalık döneminin başlamasıyla birlikte bürokratik, vesayetçi düzen bir daha Türkiye’nin önüne gelmeyecektir. Adnan Menderes’i asan, Turgut Özal’ı zehirleyen, Muhsin Yazıcıoğlu’na suikast yaparak helikopterini düşüren, 28 Şubat’ın ve 1982 askeri darbenin destekçileri olan bürokratik, vesayetçi düzeni 24 Haziran’da hep birlikte çöpe atacağız.

Ülkemizin birliği ve beraberliği, istikrarının devam etmesi için 24 Haziran’da yine milletimizin iradesine başvuruyoruz. Benim sizlere inancım tam. Ben inanıyorum ki, Adıyamanlılar daha önceki seçimlerde ispat ettiği rüştünü bu seçimlerde de ispat edecektir.” Diye konuştu.
Yorumlar

Tasarım | Enba