Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Aralık 2015

Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de Ramazan Özkan 21 Aralık’tan bu yana kayıptı. Özkan’ın 4 gün sonra cesedi bulundu.

 

Sultangazi Sultançiftliği Mahallesi’nde ailesiyle birlikte yaşayan 15 yaşındaki Ramazan Özkan 21 Aralık Pazartesi günü tarihinden itibaren kayıptı. Ailesi 4 gün önce kaybolan oğullarını bulabilmek için ATV’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı sert” programına başvurdular. Programda canlı yayına çıkan Ramazan Özkan’ın annesi ve babası gözyaşları içerisinde kaybolan çocuklarının bulunması için Müge Anlı’dan yardım istediler.

12421485_1052506151437374_778257391_n

4 gün sonra Özkan ailesi aldığı haberle adeta yıkıldı. 4 gün önce kaybolan Ramazan Özkan’ın geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Görgü tanıkları Sultangazi-Arnavutköy bağlantı yolunda karşıdan karşıya geçmek isteyen Ramazan Özkan’ın kulağında kulaklık olduğunu, gelen arabayı duymadığını ve görmediğini belirtti. Kendisine araba çarpmasının ardından yaklaşık 20 metre savrulan Ramazan Özkan’ın ilk müdahalesinin de olay yerinde yapıldı. Tüm müdahalelere rağmen Ramazan Özkan olay yerinde hayatını kaybetti.

 

Baba Ramazan Özkan Adli Tıp Kurumunda oğlunu teşhis etti. Ailenin adli tıpta acı gerçeği öğrenmesinin ardından, aile çocuklarının cenazesini alarak evin yolunu tuttu. Ramazan’ın babası ve diğer aile bireyleri trafik kazası ile ilgili detayları araştıracağını iletti.

 

Öte yandan Ramazan Özkan’ın hayatını kaybettiği kaza ile ilgili görüntülerde ortaya çıktı. 21 Aralık Pazartesi günü akşam saatlerinde Sultangazi-Arnavutköy bağlantı yolunda yaşanan kazada hayatını kaybeden Ramazan Özkan’ın üzerinden kimlik çıkmamasından dolayı kimliği tespit edilemedi.

 

 

Gazeteci Zekeriya Çelik’in kaza sonrası kaydettiği görüntüler.

Tasarım | Enba