Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, ÜST MANŞET 15 Şubat 2017

Rasim Ozan Kütahyalı ‘Beta virüsü’ kaptı

Geçtiğimiz hafta Sultangazi’de düzenlenen söyleşi programına katılan Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, beta virüsü kaptı.

Geçtiğimiz hafta Sultangazi’de düzenlenen söyleşi programına katılan Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, beta virüsü kaptı. Kütahyalı’nın eşi Nagehan Alçı, Milliyet gazetesindeki yazısında “Rasim sağlıklı gittiği söyleşiden ateşli dönünce başladı her şey” diyerek eşinin hastalığını kaleme aldı

Nagehan Alçı, “Bu gün siyaset yazmamaya karar verdim, zira iki gündür başka bir âlemde yaşıyorum” diyerek olayı şöyle anlattı: “Pazar akşamından beri bizim evin havası çok bulutlu. Rasim sağlıklı gittiği bir söyleşiden (Sultangazi) ateşli dönünce başladı her şey. Yayına gitmeden iki saat uyuyup düzelirim dedi ama öyle olmadı. Sabaha karşı buz gibi ayaklar ve alev alev yanan bir alınla döndü programından. Gerisi kâbus… Sabah soluğu hastanede aldık. Bütün gün serum, iğne, uyku…” ifadelerini kulandı.

“HASTA BAKICILIK GÖREVİ BENDE”

Rasim Ozan Kütahyalı’nın beta virüsü kaptığını söyleyen Nagehan Alçı, şöyle devam etti:

“Öyle böyle değil, insanı yatıran, çok yaramaz bir virüs bu beta! Ateş bir türlü düşmüyor, boğaz hırıl hırıl, gözler kan çanağı… Bir de Yasemin ve Ela faktörü var. Onlara oyun gibi geliyor, babalarını görmek için her yolu deniyorlar. Hasta bakıcılığın yanı sıra evin içinde kızları uzak tutma görevi de bende.

Ancak tüm olumsuzluklara rağmen hastalık insana en temel şeyleri hatırlatıyor: Sorunsuz nefes almak, iştahla yemek yemek, güzel bir uyku çekmek mümkünse geri kalan her şey boş! Kendinizi kendi ürettiğiniz sorunlarla ne çok hırpaladığınızı anlıyorsunuz böyle zamanlarda. Halbuki sağlıklıysan, güvendeysen, bir de sevdiklerinde birlikteysen dünyada senden mutlusu olmamalı…”

Yorumlar

Tasarım | Enba