Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, Genel, REKLAMLAR 30 Temmuz 2020

Reis Çelik; “Bayramlar Millet Olma İrademizi Diri Tutar”

Arnavutköy Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meclis Üyesi Reis Çelik, "Toplum olarak millet olma irademizi diri tutan; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, Kurban Bayramını daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Arnavutköy Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meclis Üyesi Reis Çelik, “Toplum olarak millet olma irademizi diri tutan; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, Kurban Bayramını daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Verdiği mesajda bayramların rahmet ve bereketine dargınları barıştırmanın yoksul ve muhtaç durumda olanlara yardım etmenin erdemine dikkat çeken Çelik, Mevlana’dan bir söz paylaştı; “Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için çareler arayın der Hz. Mevlâna” diyerek “Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Açta açıkta olan insanlara yardım etme günüdür. Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı mübarek olsun” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba