Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Ekim 2017

Rocca İstanbul, bir cafeden fazlası

Sultangazililerin vazgeçilmez mekanlarından biri olmayı hedefleyen Rocca İstanbul, Eski Edirne Asfaltı’nda açıldı.
Rocca İstanbul, bir cafeden fazlası
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de son yıllarda hızla çoğalan sektörlerin başında gelen cafe ve restaurant işletmeciliğinde lüks ve gözde mekanlar açılmaya devam ediyor. İşletmeciliğini işadamı Bayram Aslan’ın yaptığı Rocca İstanbul Cafe ve Restaurant CHP Milletvekili Gürsel Tekin, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, CHP İlçe Başkanı Mustafa Tiryakioğlu, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ve çok sayıda davetlinin katılımıyla hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, Rocca İstanbul Cafe ve Restaurant’ı Sultangazi’nin en işlek caddesinde hizmete açan Bayram Aslan’a çalışmalarında başarılar diledi. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ise Bayram Aslan’a teşekkür ederek, “Sultangazi’ye hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesinin kesimini CHP Milletvekili Gürsel Tekin, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan yaptı.  Açılışın ardından davetliler Rocca İstanbul’u gezdi.

Rocca İstanbul işletme sahibi Bayram Aslan güzel, nezih ve güler yüzlü personel ile Sultangazi’de cafe ve restaurant açtıklarını söyledi. Aslan, Rocca İstanbul’un Sultangazi halkına hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

 “Cafe ve reastaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Sultangazi’nin ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak, doğru kalite, doğru fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst seviyede karşılamak” vizyonu ile hizmet vermeyi hedefleyen Rocca İstanbul,  Eski Edirne Asfaltı No. 697 adresinde.

Tel: (0212) 475 30 75


Tasarım | Enba