Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 3 Haziran 2018

Saadet Partisi Meclise Güçlü Bir Şekilde Girecek

Saadet Partisi 2. Bölge Milletvekili asayı Hüseyin Aydoğan ve partililer sevgi yürüyüşü gerçekleştirdi. Saadet Partisi Gençlik Kolları tarafından organize edilen sevgi yürüyüşü 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanı’nda başladı.

Sevgi Yürüyüşü öncesi soruları cevaplayan Saadet Partisi 2. Bölge Milletvekili adayı Hüseyin Aydoğan, “Güçlü bir şekilde meclise gireceğiz. Cumhurbaşkanlığını da alacağız” dedi. Seçim çalışmaları kapsamında partisinin sevgi yürüyüşünün ilkini gerçekleştirdiklerini belirten Aydoğan, seçim çalışmaları kapsamında yaptıkları ziyaretlerde özellikle esnafın umudunun Saadet Partisi olduğunu söyledi. Ülkenin bir ekonomik kriz içerisinde olduğunu ve yapmış oldukları esanf ziyaretlerinde bunu daha iyi gözlemlediklerine dikkat çeken Aydoğan, “Ziyaret ettiğimiz esnaf istisnasız bittik diyor. Hepsi, kepenk indirme durumuna gelmiş. Dolayısıyla 24 Haziran bu işin kurtuluşu olur diye ümit ediyoruz, temenni ediyoruz ve dua ediyoruz” dedi.

Halkın bir değişimin yaşanması gerektiğinin farkında olduğunu ifade eden Saadet Partisi 2. Bölge milletvekili adayı Hüseyin Aydoğan, sahada halk tarafından olumlu karşılandıklarını belirtti. “24 Haziran’da değişim yaşanacak” diyen Aydoğan, Saadet Partisi’nin baraj sorunu olmadığını dile getirdi. Aydoğan, “Bir kitle var. Bize oy verecek ama bunu açık bir şekilde dile getiremiyor. Korku politikasından dolayı yüksek sesle Saadet Partisi’ni destekleyeceğini ifade edemiyor. Bu kitle, kısık sesle oyunun renginin bizlerden yana olduğunu dile getiriyorlar.” Diye konuştu.

Aydoğan, seçim tahminin de bulunmak için de erken olduğunu dile getirerek, Saadet Partisi’nin güçlü bir şekilde meclise gireceğini, Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu’nun da Cumhurbaşkanı seçileceğini söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba