Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 1 Mayıs 2020

Sağlık çalışanlarına meyve ve su ikramı

İstanbul Niğde Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanlığı ve Niğde Nar Köyü Derneği sağlık çalışanlarına meyve ve su ikram ederek ‘Sizlerin yanındayız’ mesajı verdiler.

Türkiye’de sağlık çalışanlarına destek çığ gibi büyürken, bir destekte Sultangazi’deki Niğdelilerden geldi. Niğde Nar Köyü Derneği ve İstanbul Niğde Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanlığı Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli sağlık çalışanlarına meyve ve su ikramında bulundu.

Niğde Nar Köyü Derneği Başkanı Azmi Göktaş, İstanbul Niğde Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Gülcan Eser ve Niğde Dernekler Federasyonu Sultangazi temsilcisi Fatih Bostan yaklaşık 300 koli su ve kasa kasa meyveleri hastane yetkililerine teslim etti.

Niğde Nar Köyü Derneği Başkanı Azmi Göktaş, “Biz bu gün sağlık çalışanlarımızın özverili ve bütün riskleri göz önüne alarak emek sarf ettiklerini unutmamalıyız. Federasyonumuzla birlikte içerisinde bulunduğumuz bu günlerde sağlık çalışanlarımızın yanında olmak, onların bu mücadelesini yerinde görerek şahit olduğumuz için bu ikramları bu gün kendilerine teslim ettik. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba