Eminhaber.Org

Sahi Kuruyemiş yenilenen yüzüyle hizmette

Sahi Kuruyemiş, yenilenen yüzü ile Cebeci Mahallesi 1. Caddesi üzerindeki yerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş Sahi Kuruyemiş, yenilenen yüzüyle kapılarını açtı. 1. Cebeci Caddesi Dilek Eczanesi’nin hemen karşısında yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam eden Sahi Kuruyemiş’e vatandaşların ilgisi de yoğun oldu.

Zengin çeşit, uygun fiyat, güleryüzlü hizmet ve geniş hijyenik ortamı ile müşterilerini ağırlamaya devam eden Sahi Kuruyemiş, en taze ve sıcak ürünleriyle de oldukça iddialı. Uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çeken Sahi Kuruyemiş’de kuruyemişten şekerlemeye, baharat çeşitlerinden bakliyat çeşitlerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sahi Kuruyemiş, Sultangazililere örnek bir hizmet sunmaya devam edecek.

Yenilenen yüzü ile Cebeci Mahallesi 1. Caddesi üzerindeki yerinde yapılan açılışa özel indirimlere Sultangazililer büyük ilgi gösterdi.

“GERÇEK TAT UYGUN FİYAT” sloganıyla 2007 yılında hizmet vermeye başlayan Sahi Kuruyemişin merkez Cebeci Mahallesi olmak üzere, Küçükçekmece ilçesine bağlı Kanarya Mahallesi’nde de bir şubesi bulunmaktadır. Sahi Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Sakmak, İstanbul’da şube sayısını artıracaklarını söyledi.

KANARYA MAHALLESİ’NDE SAHİ KURUYEMİŞ RÜZGARI

Sahi Kuruyemiş’in Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde bulunan şubesi de geçtiğimiz haftalarda yenilenerek, müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yenilenen yüzüyle açılaşa özel yapılan indirimlerden dolayı Küçükçekmece’de Sahi Kuruyemiş rüzgarı esti. İndirim fırsatlarından yararlanmak isteyen Küçükçekmeceliler, Sahi Kuruyemiş’in Kanarya Şubesine akın etti.
Yorumlar

Tasarım | Enba