Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 12 Aralık 2017

Salon Venedik’de İndirim Fırsatları Başladı

Sultangazi’de kusursuz bir düğünün tek adresi olan Salon Venedik’de indirim fırsatları başladı.

İndirim fırsatlarının tek adreste buluştuğu Salon Venedik; Düğün, nişan, sünnet, kına, toplantı, özel davet ve balo organizasyonlarınızı unutulmaz bir güne çevirmek için yanınızda. Çam ağaçları ve yeşillikler arasında özel günlerinizde sizlere unutulmaz dakikalar yaşatan Salon Venedik; ısıtma ve Yaz konseptinde, şelale kısmı da üst tavan açılabilmesi, diğer taraftan sürgülü cam ve katlanabilinir cam sistemi tarzıyla kır konsepti atmosferindedir.

2012 yılında Cebeci Şehir Parkı’nda kurulan ve Sultangazi’de kusursuz bir organizasyonun tek adresi olan Salon Venedik,  özel günlerinizde uzman kadrosuyla en özel gününüzü unutulmaz bir güne çevirmek için yanınızda. 2000 metrekare alan üzerine kurulu, 550 kişilik kapalı alan, 550 dış mekanla birlikte toplam 1100 kişiye kadar hizmet veren Salon Venedik, alkolsüz olup, zengin yemek menü çeşitleri ve görselliği ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Son teknoloji ışık ses sistemleri, profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi,  palyaço eşliğinde çocuk oyun bahçesi, dini organizasyonlarda tasavvuf ekibi ve semazen ekibi, canlı orkestra, isteğe göre bay-bayan ayrı organizasyon seçeneklerinin yanı sıra Salon Venedik’de bay-bayan mescit mevcuttur.

Sizlerde Salon Venedik Tesisleri’nde İndirim fırsatlarını kaçırmayın.

Salon Venedik; Cebeci Şehir Parkı’nda (Sultangazi Belediyesi Yanı)

0212 6173636
www.salonvenedik.com/cebeci
www.facebook.com/salonvenedik/
www.instagram.com/salonvenedik
Yorumlar

Tasarım | Enba